KONEČNĚ PROGRESIVNÍ ČOČKY UPRAVENÉ K MÉMU ŽIVOTNÍMU STYLU

Objevte progresivní čočky dokonale přizpůsobené Vašim očím i životnímu stylu.

OTESTUJTE, KTERÉ PROGRESIVNÍ BRÝLE SE HODÍ PRÁVĚ K VAŠEMU ŽIVOTNÍMU STYLU.

Vyberte tu pravou variantu progresivních čoček přesně pro Vás. Jde to zcela jednoduše – stačí pouze vybrat obrázky, které nejlépe ilustrují Váš pracovní i soukromý život a také způsob, jakým trávíte svůj volný čas. Pro získání optimálního doporučení stačí označit šest a více obrázků.

PROGRESIVNÍ ČOČKY PRO JAKÝKOLI ŽIVOTNÍ STYL

Už jste našli optimální variantu šitou na míru právě pro Vás? Revoluční lifestylový koncept Rodenstock žádejte přímo u svého očního optika.

Nový lifestylový koncept Rodenstock umožňuje snadný výběr optimálních progresivních brýlí přesně pro Váš životní styl. Je jedno, zda patříte mezi všestranné typy lidí nebo mezi profesionály s úzkou specializací, Rodenstock Vám nyní přináší jedinečnou možnost vybrat si progresivní čočky šité přesně na míru Vašim individuálním nárokům. S produkty řady Rodenstock Premium Multigressiv® MyLife 2 a Impression FreeSign® 3 lze dosáhnout dokonce až 100% adaptace na Vaše individuální zrakové požadavky.

Typ ALLROUND - všestranně zaměřený typ

icon-allround

VÁŠ VÝSLEDEK

Typ ALLROUND - všestranně zaměřený typ

• Rádi zažíváte stále nové a nové věci?
• Každý den čelíte nejrůznějším výzvám?

• Vždy se řídíte heslem, že změna je život?

Pak jsou pro Vás tou nejlepší volbou progresivní čočky ve variantě ALLROUND, které poskytují maximální vizuální komfort při veškerých aktivitách ve všech třech zrakových oblastech – na dálku,
na střední vzdálenosti i nablízko.

Výsledky tohoto testu jsou pouze orientační a v žádném případě nesuplují plnohodnotné precizní vyšetření u profesionálního očního optika.


SPUSTIT TEST ZNOVU

Typ EXPERT – pro úzkou specializaci

icon-expert

VÁŠ VÝSLEDEK

Typ EXPERT – pro úzkou specializaci

• Často pracujete na cestách?
• Absolvujete řadu meetingů a prezentací?

• Převážně se pohybujete v uzavřených prostrorách – budovy, kanceláře, sklady...?


Ideální variantou pro Vás jsou progresivní čočky EXPERT s optimálním viděním na všechny vzdálenosti bez jakýchkoliv rušivých přechodů i dostatečně širokou oblastí pro dokonalé a jasné vidění na střední vzdálenost. Vhodné jsou zejména pro práci v uzavřených prostorách jako jsou kanceláře, sklady, ordinace, školy…

Výsledky tohoto testu jsou pouze orientační a v žádném případě nesuplují plnohodnotné precizní vyšetření u profesionálního očního optika.


SPUSTIT TEST ZNOVU

Typ ACTIVE

icon-active

VÁŠ VÝSLEDEK

Typ ACTIVE

• Žijete aktivním stylem, který je plný vzrušení?
• Trávíte spoustu času na cestách, za volantem automobilu?
• Jste stále v pohybu a střídáte často vidění na dálku a na střední vzdálenosti jako např. počítač?

Ve Vašem případě představují ideální volbu progresivní čočky Rodenstock ve variantě ACTIVE, která poskytuje extrémně vysokou stabilitu obrazu při vidění do dálky, stejně jako velmi široké oblasti vidění na dálku a na střední vzdálenosti.

Výsledky tohoto testu jsou pouze orientační a v žádném případě nesuplují plnohodnotné precizní vyšetření u profesionálního očního optika.


SPUSTIT TEST ZNOVU

Typ INDIVIDUÁL

icon-individual

VÁŠ VÝSLEDEK

Typ INDIVIDUÁL

• Jsou Vaše nároky na vidění naprosto specifické a vymykají se všem zmiňovaným variantám?

Pak jsou pro Vás optimální volbou progresivní čočky s INDIVIDUÁLNÍM designem. Tedy čočky plně přizpůsobené Vašim specifickým nárokům, ať už trávíte většinu času venku, nebo se třeba zabýváte aktivitami vyžadujícími převážně vidění na blízko.

Výsledky tohoto testu jsou pouze orientační a v žádném případě nesuplují plnohodnotné precizní vyšetření u profesionálního očního optika.


SPUSTIT TEST ZNOVU

PERFEKTNÍ OBRUBY PRO VAŠE PROGRESIVNÍ ČOČKY

Objevte lehké, dekorativní obruby vybavené patentem firmy Rodenstock, bezúdržbovými titanovými klouby. Jedná se o inovativní a vysoce estetické řešení bez použití jakýchkoliv šroubků, které zajišťuje extra dlouhou životnost obrub bez deformací jejich tvaru. Příkladem je model R7054. oceněný prestižní cenou za design “iF design award 2017”, dále pak dámské modely R7065 a R7066 v nádherných, typicky ženských barevných variantách dle poslední módy.

PŘEHLED KOLEKCE

REFERENCE SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ A OPTIKŮ

testimonial_fotografin

MS RELOVSKY, E.

"S mými progresivními brýlemi jsme si padli do oka od samého začátku. Díky jednotlivým lifestylovým variantám pro mě byl výběr těch správných čoček úplnou hračkou."

MR WAXENBERGER, J.

"Progresivním čočkám Rodenstock nemám absolutně co vytknout. Navíc jsem si na ně nemusel jakkoliv zvykat a připadalo mi, že je nosím odjakživa."

testimonials_frau

MS MAURER, E.

„Jako učitelka musím současně vidět na desku svého stolu a zároveň sledovat své žáky.
S progresivními čočkami Rodenstock zvládám obojí naprosto skvěle! Když teď svým žákům předčítám, nemusím už přeskakovat pohledem mimo své brýle.“

ingenieur-round

MR JUNG, U.

„Výběr ze tří lifestylových variant je pro mě přesně to pravé. Díky tomuto konceptu jsem si pro sebe vybral ty správné progresivní brýle.“

0%

všech respondentů označilo brýle s čočkami Impression FreeSign® 3 za produkty s bezkonkurenčním komfortem nošení, kterým se jejich zrak spontánně přizpůsobil hned při prvním nasazení.2

0%

testovaných osob jasně pociťuje pozitivní přínos individuálně optimalizovaných čoček pro svůj každodenní život.2

0%

85 % respondentů uvedlo, že s čočkami Impression FreeSign® 3 nevnímá žádné deformace obrazu.2

0%

respondentů ohodnotilo progresivní čočky Impression FreeSign® 3 jako velice dobré. Více než polovina z celkového počtu pak uvedla, že se jedná o vůbec nejlepší progresivní čočky, se kterými se kdy setkali.1

0%

účastníků popsalo pocit z nošení brýlí s čočkami Impression FreeSign® 3 jako velice komfortní, zvláště pak např. při chůzi po schodech2

1Zdroj: Telefonická anketa iniciovaná roku 2015 firmou Rodenstock byla provedena u 200 německých a švýcarských očních optiků.
2 Studie z roku 2014 iniciovaná firmou Rodenstock. Této studie se zúčastnilo 51 subjektů, které během ní porovnávaly čočky řady Impression FreeSign® 3 a moderní progresivní čočky vyrobené technologií Freeform.