Rodenstock Road Sun.

Vyzkoušejte si speciální sluneční brýle pro řidiče od Rodenstocku.

Skvěle vidět, bezpečně řídit.

Dobrý zrak a jistota při řízení jsou neoddělitelně spojeny. V letním období je vidění zhoršené díky jasnému slunečnímu světlu. Většina řidičů se pak cítí nejistě a zvyšuje se riziko způsobení nehody.

Sluneční brýle Rodenstock Road se speciálně vyvinutými čočkami jsou navrženy tak, aby splňovaly potřeby řidičů. Mají mnoho výhod, které Vám pomohou cítit se bezpečně na silnici.

*Zdroj: DA Direkt @ Statista 2015, 4. DVR © Statista 2015

Najít optiku

Méně oslnění a více kontrastu

Sluneční brýle Rodenstock Road mají speciálně vyvinuté hnědé tónování snižující intenzitu dopadajících slunečních paprsků. Brýlové čočky přesto umožňují pohodlně přečíst údaje na displeji přístrojové desky automobilu či navigace.

Kromě toho, inovativní vrstvy omezují rušivé odrazy a zvyšují kontrasty, které přispívají k pohodlné jízdě. Poskytují očím plnou ochranu před slunečním zářením typu UVA/UVB.

Najít optiku

NEOMEZENÉ ZORNÉ POLE A SNADNÁ ZMĚNA POHLEDU.

Díky maximalizované šířce zorného pole umožnují čočky Rodenstock Road dokonale ostré vidění – a to i při rychlých změnách pohledu.

Bezpečný odhad vzdáleností

Speciální výpočet brýlových čoček zajištuje široká zorná pole, symetrii mezi pravým a levým okem, a tím přináší perfektní prostorové vidění.

Brýle si nechte nasazené i poté co vystoupíte z auta

Rodenstock Road / Road Sun brýlové čočky jsou vhodné nejenom pro řidiče, ale jsou ideální na nošení po celý den i při volnočasových aktivitách.

Najít optiku

PRVNÍ BRÝLE PRO ŘIDIČE S TÜV CERTIFIKÁTEM.

Brýlové čočky Rodenstock Road jsou vhodné pro celodenní používání. Vyvinuli jsme čočky, se kterými můžete klidně řídit za tmy, při oslňujícím světle, v hustém dopravním provozu nebo ve špatném počasí. Progresivní čočky Impression® Road 2 získaly certifikát TÜV.

*V rámci uživatelského testu provedeného TÜV Rheinland, byly testovány následující aspekty: čas pro přizpůsobení, zorné pole, oslnění, kontrasty, reprodukce barev a čištění. Celkové hodnocení se vztahuje na stupnici od 1 do 5.

K brýlovým čočkám Rodenstock pro řidiče

Vzlétněte s Aviatory na očích

Sluneční brýle R 1380 jsou ideální pro řízení vozu. Nejen, že vypadají skvěle, jejich velké čočky poskytují nerušený pohled a jemné stranice nezasahují do Vašeho zorném pole, a to i při pohledu přes rameno.

Vzhledem ke své nízké hmotnosti jsou velmi pohodlné a příjemné na nošení.

Více o tomto modelu