Proč 98 % progresivních čoček na světě nevyhovuje svým nositelům

scroll down
Můj seznam brýlí
Your type of spectacles
Do you need varifocals, distance glasses or are screen glasses the better solution? Brýle Rodenstock
Vaše brýlové ČOČKY
Vaše brýlové obruby
Vybraná optika
HLEDAT OPTIKU You can attach your wish list directly to your appointment booking

Pro většinu výrobců brýlových čoček je biometrická přesnost věcí náhody

Většina výrobců progresivních brýlových čoček dnes vyrábí čočky pomocí standardizovaného modelu oka. V 98 % těchto případů se biometrické parametry modelu odchylují od hodnot skutečného oka. To znamená, že čočky nejsou přizpůsobeny potřebám jednotlivce. Je načase změnit dosavadní způsob a být přesnější.

Délka jednotlivých očí se může lišit až o 10 mm - to znamená, že pouze 14 % očí odpovídá standardnímu modelu

Oko se od rohovky až po oční sítnici skládá z několika vrstev. To znamená, že jeho délka je tvořena různou hloubkou přední komory a sklivce a různou tloušťkou čočky či rohovky. Jednotlivé vrstvy se liší tvarem i velikostí a rozdíl u lidí může být až 10 mm. Proto pokud délku oka při výpočtu nezohledníme, zásadně to ovlivní ostrost vidění. Tento příklad je jen jedním z mnoha důvodů pro individuální měření biometrie každého oka.

Zdroj: Oyster, C.W. (1999). The Human Eye. Massachusetts: Sinauer Ass.

Biometrické měření - skutečně ostré vidění pro každého

Při výrobě progresivních brýlových čoček podle biometrických dat získaných měřením DNEye® Scannerem Rodenstock není nic ponecháno náhodě. Každé oko je skenováno a biometrická data jsou použita jako vstup pro výpočet a následnou výrobu brýlí. Tím zajistíme, že každá z čoček bude vždy maximálně zohledňovat individuální tvar, velikost a refrakční parametry oka. Jinými slovy, DNEye® Scanner poskytuje biometrickou přesnost - ochrannou známku našich Biometricky Inteligentních brýlí.

Nechte nositele brýlí převzít kontrolu nad jejich vlastním zážitkem z vidění

Biometrická přesnost začíná rozhodnutím nositele brýlí využít pro měření očí Rodenstock DNEye® Scanner. Ve spolupráci s partnerskými optikami nabízíme toto biometrické měření jako jediný výrobce čoček na světě. Pouze tak lze získat kompletní biometrický model oka a na jeho základě vyrobit biometrické progresivní brýle. Tento model oka vždy zohledňuje individuální parametry každého oka a díky tomu 100% odpovídá nárokům každého nositele.

Klikněte na jednu ze tří osob a sledujte, jak se skutečné hodnoty očních parametrů liší od standardních redukovaných údajů modelu oka. Tyto individuální parametry očí lze přesně měřit přístrojem DNEye® Scanner.

B.I.G. VISION® PŘINÁŠÍ VELKÉ BENEFITY PRO VŠECHNY

Každé oko je jiné, proto pouze výrobou čoček podle přesných biometrických dat můžeme všem přinést zážitek z opravdu ostrého vidění.

Biometricky inteligentní brýle přináší nositelům i další výhody. Vědecké studie dokazují, že když jsou progresivní čočky vyráběny se skutečnou biometrickou přesností, poskytují také ostřejší vidění na krátkou a střední vzdálenost a také širší zorné pole při vidění na blízko. Takové brýle znamenají skutečnou pomoc a oporu v běžných i náročných dnech každého, kdo brýle potřebuje.

Žádost o schůzku

Poslat nezávaznou žádost o schůzku optikovi.Telefon
??data.request.mail??

Můj seznam produktů

Optice pomůže připravit se na schůzku, když připojíte Váš seznam přání - vybraných brýlí.

Vaše žádost o schůzku byla úspěšně odeslána.

Brzy obdržíte e-mail s potvrzením, že Vaše data byla odeslána optikovi. Optik Vás kontaktuje napřímo pro bližší upřesnění schůzky.

NÁVRAT ZPĚT
Váš požadavek nemůže být odeslán!

Zkuste zadání opakovat, prosím.