B.I.G. NORM®

Brýlové čočky Rodenstock, vyrobené podle přibližného biometrického modelu oka, za pomoci unikátní technologie umělé inteligence (AI)

scroll down
Můj seznam brýlí
Your type of spectacles
Do you need varifocals, distance glasses or are screen glasses the better solution? Brýle Rodenstock
Vaše brýlové ČOČKY

B.I.G. VISION® FOR ALL
vyrobené novou technologií AI od Rodenstocku

Pomocí technologie umělé inteligence dosahujeme zcela nové úrovně přesnosti při výpočtu brýlových čoček, a to i
v případech, kdy nemáme k dispozici přesná měření z DNEye® Scanneru.

Na základě velkého souboru biometrických dat jsme rozpoznali statistické korelace a vytvořili nové, daleko přesnější normy pro výpočet čoček. Do výpočtu jsme zahrnuli všechny důležité biometrické parametry oka. Nové normy jsme mohli dosáhnout pouze rozpoznáním potenciálu skrytého v obřím souboru naměřených dat, čítajícím více než 500.000 biometrických skenů očí.

Naše technologie umělé inteligence nám umožňuje kombinovat tyto normy a vytvořit přibližný biometrický model každého jednotlivého oka, přestože jako vstupní údaje použijeme pouze čtyři standardní hodnoty refrakce ze standardního měření zraku.

Díky umělé inteligenci (AI) můžeme konečně zpřístupnit biometrické inteligentní brýle všem uživatelům progresivních čoček. Tyto nové brýlové čočky jsme pojmenovali: B.I.G. NORM®.

Rodenstock nastavuje nový standard pro progresivní čočky

B.I.G. EXACT® jsou bezkonkurenčně nejpreciznější brýlové čočky, vyrobené na základě přesných výstupů z DNEye® Scanneru. Naproti tomu nová řada brýlových čoček B.I.G. NORM® umožňuje využít naše znalosti i v těch případech,
kdy nejsou k disozici přesná měření jednotlivých očí. Obě produktové řady znamenají na naší cestě k lepšímu vidění - B.I.G. VISION® FOR ALL -skutečnou biometrickou revoluci.

Nová koncepce Rodenstock: B.I.G. VISION® FOR ALL

Stará norma

V počátcích našeho biometrického výzkumu byl hlavní problém, kterému jsme čelili - stará norma. Pro výrobu progresivních čoček je dodnes využívána většinou výrobců a pro výrobu je stále jediným vstupem výpočet založený na čtyřech standardních hodnotách refrakce z běžného testu zraku.
Biometrická přesnost udává míru, do jaké jsou precizně určeny jednotlivé biometrické parametry oka a následně implementovány do procesu výpočtu čočky.

Zkušenosti s brýlovými čočkami
B.I.G. NORM®

Abychom se dozvěděli více o výhodách nových progresivních čoček s umělou inteligencí, provedli jsme mezi uživateli testl.* Rozdíly jsou naprosto zřejmé:

• 97 procent zaznamenalo snížení aberací v periferii.*
• 94 procent zaznamenalo širší progresivní zónu.*
• 91 procent zaznamenalo snížení plovoucího efektu.*
• 97 procent zaznamenalo nižší aberace na dálku.*

* Výsledky testu provedeného na Univerzitě aplikovaných věd v Mnichově

Nora byla jednou z účastnic testu a vyzkoušela si výhody brýlových čoček vytvořených pomocí přibližného biometrického modelu oka.

Zkušenosti nory

B.I.G. EXACT®

Zjistěte více o biometrické preciznosti B.I.G. EXACT®, brýlových čočkách vyrobených podle přesného biometrického modelu na základě změřených výstupů z DNEye® Scanneru!

Objevte B.I.G. EXACT®

Více o B.I.G. NORM®

Pro lepší porozumění výhodám technologie umělé inteligence zapojené do výroby brýlových čoček B.I.G. NORM®, si můžete přečíst, jak Rodenstock vyvinul novou normu pro jejich výpočet.

Nová norma pro pro výpočet brýlí s ai

Brožura B.I.G. NORM®

Chcete vědět více o čočkách B.I.G. NORM® a výhodách umělé inteligence pro Vaše lepší vidění?

Stažení zdeB.I.G.NORM_Brochure.pdf (4 MB)

Čas pro Biometrickou Preciznost

icons/big/qualitaetsgarantie_veredelung

Najít optiku

Mám zájem o biometricky inteligentní brýle

Chcete zjistit, jak mohou biometrické inteligentní brýle zlepšit i Vaše vidění? Objednejte se u nejbližšího specialisty na B.I.G.

icons/big/zufriedenheitsgarantie

Pro optiky

Kontakt a další informace

Chcete se stát součástí konceptu B.I.G. VISION®? Pro více informací vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme co nejdříve.

Zkušenosti Nory s brýlovými čočkami B.I.G. NORM™

"Překvapilo mě, jak rychle jsem si na nové brýle zvykla. Už při samotné chůzi jsem zaznamenala, že vidím jasněji. Také se s nimi lépe orientuji v prostoru a díky tomu je moje ranní cesta do práce daleko snadnější."

Nora zjistila, že díky brýlovým čočkám s uměllou inteligencí vidí lépe, do všech směrů a přes celou plochu brýlové čočky. To přináší biometrická inteligence všem nositelům brýlí. Cestou do práce využívá Nora zrak pro dobrou orientaci v prostoru, zatímco mozek zpracovává detaily, které vyžadují plné soustředění. V tomto procesu oko zaostřuje a volí mezi periferním viděním a zaostřením na detaily.Tento dynamický proces je to, co musí progresivní čočky dobře zvládat a co je nezbytné pro ostré vidění a skutečně plynulé přechody. Brýle s umělou inteligencí, jak Nora zjistila, zvládají perfektně všehcny dynamické aspekty života, a to je klíčový benefit zapojení umělé inteligence.

Video

Žádost o schůzku

Poslat nezávaznou žádost o schůzku optikovi.Telefon
??data.request.mail??

Můj seznam produktů

Optice pomůže připravit se na schůzku, když připojíte Váš seznam přání - vybraných brýlí.

Vaše žádost o schůzku byla úspěšně odeslána.

Brzy obdržíte e-mail s potvrzením, že Vaše data byla odeslána optikovi. Optik Vás kontaktuje napřímo pro bližší upřesnění schůzky.

NÁVRAT ZPĚT
Váš požadavek nemůže být odeslán!

Zkuste zadání opakovat, prosím.

Loading