Vítejte v B.I.G. Info hub,
centru biometrické preciznosti

Vše o biometricky inteligentních brýlích Rodenstock, významu biometrické preciznosti pro ostré vidění a jedinečnosti brýlových čoček B.I.G. EXACT® - prvních, maximálně přesných progresivních čočkách, vyrobených podle kompletního biometrického modelu Vašeho oka. Ponořte se s námi do budoucnosti B.I.G., kde využíváme umělou inteligenci (AI) k tomu, abychom umožnili lepší vidění s biometricky inteligentními brýlemi všem, kdo brýle potřebují.

ZJISTIT VÍCE O B.I.G. VISION®
scroll down
Můj seznam brýlí
Your type of spectacles
Do you need varifocals, distance glasses or are screen glasses the better solution? Brýle Rodenstock
Vaše brýlové ČOČKY
Unikátní filozofie Rodenstock

B.I.G. VISION® FOR ALL

Vnímáme každého člověka jako jedinečnou osobnost, s očima různých tvarů a velikostí. Z pohledu výrobce čoček vidíme, že jsou oči každého člověka jiné. To je také hlavní důvod, proč využíváme k měření a určení parametrů oka tisíce datových bodů. Tento soubor dat následně použijeme pro výrobu brýlových čoček, které zahrnují biometrické parametry každého konkrétního oka. Díky tomu patří Rodenstock mezi skutečnou špičku mezi výrobci brýlových čoček.
Dovolte nám představit Vám naši filozofii B.I.G. Vision®, která poskytne ostré vidění všem:
B.I.G. VISION® FOR ALL.

Biometrická přesnost byla doposud pro většinu výrobců brýlových čoček dílem náhody. V současnosti se vyrábí progresivní brýlové čočky převážně podle standardního modelu oka. Bohužel se v 98 % případů biometrické parametry standardního modelu oka odchylují od jeho skutečných hodnot, a to znamená, že vyrobené čočky neodpovídají potřebám jednotlivce.

Kliknutím na jednu ze tří osob spustíte video a uvidíte skutečné parametry očí. V ukázce poznáte, jak se tyto reálné hodnoty očí liší od redukovaného, standardního modelu oka. Přesné parametry oka lze změřit pomocí DNEye® Scanneru.

Měření biometrických parametrů očí podle našich standardů, je daleko přesnější, než obecně uznávané oborové standardy. Přesně naměřené datové body integrujeme přímo do výroby brýlové čočky a jsou součástí následného konstrukčního procesu. Výsledkem je nejpřesnější brýlová čočka na světě – pro nejostřejší možné vidění ve všech úhlech a v každém směru Vašeho pohledu.

Koncept B.I.G. VISION®

Chtěli jsme měřit přesněji.

Měření biometrických parametrů očí podle standardů Rodenstock je daleko před obecně uznávanými oborovými standardy. Přesně naměřené datové body integrujeme přímo do výroby brýlové čočky a jsou součástí následného konstrukčního procesu. Výsledkem je nejpřesnější brýlová čočka na světě – pro nejostřejší možné vidění ve všech úhlech
a v každém směru Vašeho pohledu.

Zjistěte více o naší cestě k biometrické preciznosti.

Většina výrobců čoček v současnosti vyrábí brýlové čočky pomocí standardního testu zraku, pouze s použitím standardních hodnot refrakce jako vstupních údajů.
Rodenstock je průkopníkem v oboru. Neustále hledáme způsoby, jak zpřesnit výrobu progresivních brýlových čoček.

Koncept B.I.G. VISION®
Současnost a budoucnost biometrických brýlových čoček Rodenstock

Výsledek naší cesty k biometrické preciznosti.

Biometric Intelligent Glasses - vyzkoušejte B.I.G. EXACT®.

Filozofie B.I.G. Vision® představuje posun paradigmatu
v pohledu na výrobu progresivních čoček. Rodenstock, jako jediný výrobce, bere v úvahu také jedinečný tvar a velikost každého oka. Pouze vyrobením brýlových čoček na základě individuálních parametrů každého oka vziknou brýle, které svému nositeli poskytnou to nejostřejší vidění.

Objevte B.I.G. EXACT®

B.I.G. NORM®: Umělá inteligence (AI) představuje novou normu pro výpočet brýlové čočky.

Pomocí technologie umělé inteligence dosahujeme zcela nové úrovně přesnosti při výpočtu brýlových čoček, a to i
v případech, kdy nemáme k dispozici přesná měření
z DNEye® Scanneru.

Objevte B.I.G. NORM®

Čas pro Biometrickou Preciznost

icons/big/qualitaetsgarantie_veredelung

Najít optiku

Mám zájem o biometricky inteligentní brýle

Chcete zjistit, jak mohou biometrické inteligentní brýle zlepšit i Vaše vidění? Objednejte se u nejbližšího specialisty na B.I.G.

icons/big/zufriedenheitsgarantie

Pro optiky

Kontakt a další informace

Chcete se stát součástí konceptu B.I.G. VISION®? Pro více informací vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme co nejdříve.

Žádost o schůzku

Poslat nezávaznou žádost o schůzku optikovi.Telefon
??data.request.mail??

Můj seznam produktů

Optice pomůže připravit se na schůzku, když připojíte Váš seznam přání - vybraných brýlí.

Vaše žádost o schůzku byla úspěšně odeslána.

Brzy obdržíte e-mail s potvrzením, že Vaše data byla odeslána optikovi. Optik Vás kontaktuje napřímo pro bližší upřesnění schůzky.

NÁVRAT ZPĚT
Váš požadavek nemůže být odeslán!

Zkuste zadání opakovat, prosím.

Loading