Brýlové obruby Rodenstock

Skvělá kombinace prvotřídní kvality, perfektního designu a inovativních technologií pro maximální uživatelské pohodlí.
To vše je kombinováno v nadčasovém designu, který vždy zaujme nositele brýlí.

scroll down
Můj seznam brýlí
Your type of spectacles
Do you need varifocals, distance glasses or are screen glasses the better solution? Brýle Rodenstock
Vaše brýlové ČOČKY
Vaše brýlové obruby
Vybraná optika
HLEDAT OPTIKU You can attach your wish list directly to your appointment booking

Dámské brýle Rodenstock

Dámské brýle Rodenstock jsou více než jen speciálním doplňkem dokonalého vzhledu v souladu s posledními trendy. Je to módní prohlášení. Doprovází vás životem ve městě, chodí s vámi na pláž nebo sportují. Jsou nezbytnou podmínkou přirozeného vidění a navíc skvěle vypadají.

Pánské brýle Rodenstock

Ležérní i šik, sportovní i klasické – pánské brýle Rodenstock skvěle zdůrazní váš individuální charakter. Ať už si plánujete cokoli: Díky brýlím z nové kolekce Rodenstock (dostupné také jako sluneční brýle), budete nejen vypadat skvěle, ale také znovu zažijete přirozené vidění.

Prémiové brýle s inovativními technologiemi

Brýle Rodenstock jsou za všech okolností vysoce kvalitní. Jsou vyrobeny pouze z nejkvalitnějších materiálů, jako například titanu a nerezové oceli. Kompletovány jsou za pomoci nejnovějších technologií umožňujících vznik velmi odolných mistrovských kusů. Společnost Rodenstock je velmi hrdá na inovativní charakter svých výrobků. Celkem máme registrováno přes 130 patentů. Mezi naše inovace patří například brýlové obruby T-Lite o hmotnosti pouhých 4,7 gramu, což z nich činí jedny z nejlehčích brýlí na světě.

Brýle Rodenstock 2023

Brýlové obruby Rodenstock – mistrovsky přesná díla

Nadčasová klasika nebo moderní designový kousek? Díky zkušenostem trvajícím déle než 140 let a německé konstruktérské výjimečnosti, vytváří Rodenstock v každé obrubě dokonalou kombinaci technologie a designu. Optimální ergonomie a esteticky přitažlivé obruby jsou příslibem maximálního uživatelského pohodlí.

Jakékoli brýle Rodenstock jsou skutečně kvalitním produktem vyrobeným ze špičkových materiálů, jako je titan či nerezová ocel. Rodenstock se spoléhá na inovativní technologie: Díky více než 130 patentům můžeme každodenně vyrábět mistrovská díla s bezkonkurenční odolností. Každé brýle jsou výsledkem 118 hodin vášně a pozornosti k detailům.

Žádné dvě obruby nejsou podobné

Brýlové obruby Rodenstock je možno individuálně přizpůsobit tvaru vašeho obličeje a hlavy. Každá obruba umožňuje provádět úpravy až na sedmi různých místech a přizpůsobit brýli optimálnímu pohodlí uživatele. Například konce a sklon stranic může optik snadno změnit díky kvalitním materiálům. Stejně tak i nosník nebo sedla u kovových obrub lze individuálně a snadno přizpůsobit, takže brýle dokonale padnou.

Najít ideální brýlové obruby

Výběr ideálních brýlí není vždy snadný. Často si kladete otázku: Jaké obruby mi nejvíc sluší? Jaký druh brýlí skutečně potřebuji? Shromažďujeme zajímavá fakta a užitečné tipy pro výběr brýlí Rodenstock.

Prohlášení o shodě

Na základě pravidel pro lékařská zařízení a pravidel pro osobní bezpečnostní zařízení vám poskytujeme prohlášení o shodě formou souboru pro stažení.

Prohlášení o shodě
Žádost o schůzku

Poslat nezávaznou žádost o schůzku optikovi.Telefon
??data.request.mail??

Můj seznam produktů

Optice pomůže připravit se na schůzku, když připojíte Váš seznam přání - vybraných brýlí.

Vaše žádost o schůzku byla úspěšně odeslána.

Brzy obdržíte e-mail s potvrzením, že Vaše data byla odeslána optikovi. Optik Vás kontaktuje napřímo pro bližší upřesnění schůzky.

NÁVRAT ZPĚT
Váš požadavek nemůže být odeslán!

Zkuste zadání opakovat, prosím.

Loading