Módní prohlášení

Sluneční brýle Rodenstock pro ženy

scroll down
Brýle Rodenstock
Váš seznam přání
Vaše optika

Sluneční brýle Rodenstock pro ženy

Sluneční brýle Rodenstock pro ženy

1 2 3 4

Módní doplněk: Dámské sluneční brýle Rodenstock.

Dámské sluneční brýle v sobě spojují optimální ochranu před sluncem se stylovým módním doplňkem. Kladou důraz na vzhled, podtrhují styl a za všech okolností zaručují vaši eleganci. Dámské sluneční brýle Rodenstock rovněž zaručují 100% UV ochranu a špičkovou kvalitu – ať už se jedná o brýle s dioptriemi nebo bez. Většina dámských modelů je vyrobena z vysoce kvalitních plastů, jako například RXP® nebo acetátu a díky svým moderním tvarům a barvám na sebe poutají pozornost.

Nadčasové a elegantní se speciálními doplňky.

Navrhněte si vlastní sluneční brýle, zvolte si módní nebo gradální barvy. Vyberte si povrchovou úpravu, polarizaci nebo samozabarvovací brýlové čočky – sluneční brýle Rodenstock dokážou splnit každé vaše přání a dokážou ve vás probudit to nejlepší.

Speciální sluneční brýle pro dámy, které vědí co chtějí.

Kromě módního aspektu si řada žen pořizuje brýle pro určité situace – na sport, pro řízení či z terapeutických důvodů – nebo prostě pro příjemnější a pohodlnější každodenní život. Rodenstock má pro všechny tyto požadavky k dispozici správná řešení:

• Sportovní sluneční brýle pro ženy
• Řidičské sluneční brýle pro ženy
• Progresivní sluneční brýle pro ženy
• Lékařské účely

Žádost o termín návštěvy

Zašlete do vybrané optiky nezávaznou žádost o termín osobní návštěvy.Telefon
Fax

Váš seznam přání

Aby se optik mohl na schůzku s vámi patřičně připravit, přiložte prosím svůj seznam přání včetně vybraných brýlí a obrub.

Vaše žádost o termín schůzky byla úspěšně odeslána

Zanedlouho obdržíte e-mailové potvrzení toho, že údaje byly odeslány příslušné optice. Tato optika se vám ozve a dohodne si s vámi schůzku.

ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU
Váš požadavek bohužel nebylo možno odeslat!

Zkuste to prosím znovu.