Brýle pro děti od společnosti Rodenstock

Brýlové čočky MyCon® - myopie pod kontrolou

scroll down
Můj seznam brýlí
Your type of spectacles
Do you need varifocals, distance glasses or are screen glasses the better solution? Brýle Rodenstock
Vaše brýlové ČOČKY
Brýlové čočky Rodenstock MyCon®

Zmírnění myopie pomocí brýlí pro děti

Ať už jde o tablety, počítače nebo domácí úkoly, dnešní děti se více soustředí na věci, které mají přímo před sebou v krátkých vzdálenostech, než aby trávily čas venku. Toto chování vede k tomu, že se u stále většího počtu dětí rozvíjí myopie - známá také jako krátkozrakost. Do roku 2020 byla krátkozraká více než třetina světové populace. To znamená, že během pouhých dvou desetiletí došlo k prudkému nárůstu.

Odborníci společnosti Rodenstock přišli s řešením: Brýlové čočky Rodenstock MyCon®. Tyto brýlové čočky jsou přesně navrženy pro korekci myopie u dětí, zajišťují ostré vidění a zmírňují další rozvoj krátkozrakosti*.

Výhody dětských brýlí s čočkami Rodenstock

Děti rychle vnímají brýle jako omezení. Brýlové čočky MyCon® od společnosti Rodenstock jsou k dispozici v různých ztenčeních a lze je tak flexibilně přizpůsobit potřebám dítěte. A co je nejdůležitější, jsou tenčí i lehčí než mnohé jiné čočky pro korekci myopie na trhu.

Kontrola myopie

Co se skrývá za brýlovými čočkami MyCon®?

Myopie je důsledkem příliš dlouhého oka. Běžné jednoohniskové čočky mohou myopii korigovat, ale nejsou určeny k jejímu zpomalení. Při korekci těmito čočkami se světlo spíše promítá za sítnici, což u některých dětí způsobuje nadměrné prodlužování oka a to myopii dále zhoršuje.

U brýlových čoček MyCon® je světlo rozptýleno tak, že dopadá na periferii před sítnici, nikoli za ni. Tím se zpomaluje růst délky oka. Oblasti kontroly progrese myopie jsou u čoček MyCon® jsou umístěny v periferiích. Tím je zajištěno, že zraková ostrost pro přímý pohled je co nejméně ovlivněn.

*Nezávislá klinická studie zkoumající vývoj myopie u evropských dětí ve věku 7 až 14 let po dobu 5 let prokázala, že čočky pro regulaci myopie založené na principech Rodenstock MyCon® mohou snížit její progresi až o 40 %.

Žádost o schůzku

Poslat nezávaznou žádost o schůzku optikovi.Telefon
??data.request.mail??

Můj seznam produktů

Optice pomůže připravit se na schůzku, když připojíte Váš seznam přání - vybraných brýlí.

Vaše žádost o schůzku byla úspěšně odeslána.

Brzy obdržíte e-mail s potvrzením, že Vaše data byla odeslána optikovi. Optik Vás kontaktuje napřímo pro bližší upřesnění schůzky.

NÁVRAT ZPĚT
Váš požadavek nemůže být odeslán!

Zkuste zadání opakovat, prosím.

Loading