0
    Nacházíte se v: Příslib kvality  
 
Poslat leták
 
 
 

Vyřešte prosím úkol.*

21

+

=

dvacet tři

 

Další úkol,
klikněte prosím sem.

 
 

*Povinná pole

 
 
nav-Id: 1648098 - doc-Id: 1641995
Společnost
Oblíbené položky (0)
Oblíbené položky (0)
V současnosti máte uloženy tyto oblíbené produkty
 
 

Žádné oblíbené položky

 
Vyhledávání
Vyhledávání
 
 
 
 
 
 

Naše služby v oblasti brýlových čoček

Špičkové výrobky, jako například brýlové čočky, si zaslouží zvláštní pozornost. Využijte rozsáhlé nabídky našich služeb díky záruční a servisní kartě Rodenstock.*

Zakoupíte-li si brýle s brýlovými čočkami značky Rodenstock, získáte ve své optice rovněž záruční a servisní kartu* Rodenstock. Opravňuje Vás k čerpání všech níže uvedených služeb. Na tomto záručním a servisním listu lze kromě toho nalézt všechny údaje o Vašich brýlových čočkách. S jejich pomocí může Váš optik v případě poškození okamžitě objednat správnou náhradu.

Šestiměsíční záruka spokojenosti na progresivní brýlové čočky řady Impression

Zaručujeme Vám bezproblémovou aklimatizaci na Vaše nové progresivní brýlové čočky značky Rodenstock. Pokud však přesto nejste během prvních 6 měsíců spokojeni, vyměníme Vám čočky za jiný výrobek od naší firmy se stejnou dioptrickou hodnotou. S příslušným doplatkem můžete získat i čočku vyšší hodnoty. V případě uplatnění záruky neexistuje žádný nárok na kompenzaci hodnoty.

Dvouletá záruka jakosti

Zaručujeme Vám funkčnost a trvanlivost Vašich nových brýlových čoček značky Rodenstock. Pokud Vaše čočky v období dvou let po zakoupení vykazují nedostatky, dostanete za ně výměnou ve své optice bezplatnou náhradu v podobě stejných čoček.

Tříletá záruka jakosti

Zakoupíte-li brýlové čočky s našimi prémiovými povrchovými úpravami SoIitaire® Protect 2, SoIitaire® Protect Plus 2, SoIitaire® Protect Sun 2, Solitaire® Protect Road 2 nebo Solitaire® Protect Balance 2*, poskytneme Vám dodatečnou 12měsíční záruku na tuto povrchovou úpravu.

Volitelná možnost u záruční karty Rodenstock – Bezpečnostní balíček pro brýle Rodenstock:

Na požádání lze Vaše cenné brýle zabezpečit proti odcizení, zničení nebo poškození. Program Bezpečnostní balíček nabízený ke všem značkovým brýlovým čočkám Rodenstock Vám přinášíme za velmi příznivých podmínek. Po dobu 24 měsíců od data vydání záruční karty Rodenstock jsou Vaše brýlové čočky zabezpečeny proti poškození, rozbití a krádeži. V případě ztráty brýlí získáváte po uplatnění Bezpečnostního balíčku nové brýle za 40% jejich pořizovací ceny, v případě rozbití brýlí za 25% jejich pořizovací ceny. Zeptejte se ve své optice na Bezpečnostní balíček k brýlím Rodenstock.**

* Kartu Rodenstock získáte při zakoupení brýlových čoček značky Rodenstock ve všech optikách, které jsou do programu zapojeny. Záruka a služby se mohou v jednotlivých zemích lišit. Vaše práva na záruku vyplývající ze zákona tímto nejsou dotčena. Náhradní díly pro Vaše brýle Rodenstock budou k dispozici ještě několik let poté, co si výrobek zakoupíte. V případě poškození dáte své brýle opravit a můžete je používat dále.
**Bezpečnostní balíček lze získat u partnerských očních optik Rodenstocku ke značkových brýlovým čočkám Rodenstock nebo celým brýlím Rodenstock (skládajícím se z brýlových čoček Rodenstock a brýlové obruby distribuované firmou Rodenstock).