RISK -FREE
MULTIFOKÁLNÍ
BRÝLE BEZ RIZIKA.

Nyní se zárukou vrácení peněz*

Multifokální brýlové čočky Rodenstock, německá kvalita více než 140 let.

Nejlepší multifokální brýlové čočky od firmy Rodenstock.

Německá kvalita více než 140 let.

Nyní se zárukou vrácení peněz*

Pro koho jsou multifokální brýlové čočky vhodné?

Postupem času se naše oči mění. Oční čočka již není tak pružná a pro oči se stává čím dál obtížnější dívat se do blízka a měnit pozorované vzdálenosti. Oči potřebují pomoc.
Multifokální brýlové čočky jsou ideálním řešením. Pohodlně s nimi uvidíte jak na dálku, tak na střední vzdálenost a blízko bez nutnosti nepříjemného střídání brýlí.

Běžné multifokální brýlové čočky
Rodenstock multifokální brýlové čočky
Široké, individuálně optimalizované zorné pole vidění - žijete aktivně a trávíte spoustu času venku? Nebo často pracujete na počítači a rádi čtete?
Zorné pole multifokálních čoček Rodenstock je speciálně přizpůsobeno vašemu individuálnímu životnímu stylu a vašim zvyklostem!

Periferní zóny
V závislosti na kvalitě multifokálních čoček vypadá velikost periferních zón různě. Čím vyšší je kvalita, tím menší jsou nežádoucí periferní zóny.
Běžné multifokální brýlové čočky
Rodenstock multifokální brýlové čočky
Bez plovoucího efektu – s multifokálními brýlovými čočkami Rodenstock se obraz v periferních zónách nezobrazuje zkresleně nebo rozmazaně.

Správné obruby pro vaše multifokální brýlové čočky.

Jako výrobce brýlových čoček i brýlových obrub nabízíme dokonalou kvalitu jedné značky. Obruby Rodenstock kombinují inovativní technologie a materiály, stejně jako nadčasový a stylový design. Jsou dokonale přizpůsobené svým nositelům. Všechny obruby Rodenstock mohou být kombinovány s multifokálními brýlovými čočkami. Zvláště vhodné jsou obruby s velkými očnicemi.

  Zobrazit všechny obruby

  Najít oční optiku s garancí RISK-FREE*

  *PODMÍNKY KAMPANĚ RISK FREE

  Garance spokojenosti nebo vrácení peněz
  Záruka vrácení peněz se vztahuje pouze na nákup jednoho páru multifokálních brýlových čoček Rodenstock z kategorií Superior, Excellence a Perfection zakoupených v období kampaně od 15. 10. 2018 do 31. 12. 2018 při vrácení nepoškozených brýlových čoček do 6 měsíců od data nákupu do oční optiky, kde byly zakoupeny. V případě nespokojenosti získá zákazník zpět cenu multifokálních čoček po odečtení slev.

  Výměna
  V případě výměny za levnější pár nebo páry brýlových čoček získá zákazník od oční optiky zpět rozdíl mezi cenou původně zakoupených progresivních čoček a cenou nových brýlových čoček.
  Tento nový pár nebo páry již není možné vrátit. Záruku vrácení peněz lze uskutečnit pouze jednou, a to v oční optice, kde byly brýlové čočky zakoupeny.

  Účastnit se mohou pouze osoby starší 18-ti let. Nelze použít v kombinaci s jinými propagačními a slevovými akcemi.
  Společnost Rodenstock si vyhrazuje právo kdykoli bez předchozího oznámení a bez uvedení důvodů zrušit, změnit, nebo ukončit kampaň zejména tehdy, pokud z technických nebo právních důvodů nebude možné zaručit řádnou realizaci kampaně.