Look at you!

Neformální městská elegance s brýlovými obrubami Rodenstock Capsule Collection.

scroll down
Brýle Rodenstock
Můj seznam brýlí
Vybraná optika

Brýlové obruby

Brýlové obruby

1 2 3 4

Stylové ve tvaru, barvě i materiálu

Nadčasové tvary stylových obrub ve spojení se špičkovým acetátem v různých barvách dodají nositelům speciální městský a neformální nádech ležérnosti. V kombinaci s brýlovými čočkami s postupným zabarvením, povrchovými úpravami či funkcemi, jako například zvýšením kontrastu a polarizací, dokážou sluneční brýle zdůraznit charakter svého majitele.

Vyrazte ve stylu Heavy Metal

Hlasité, sebevědomé a provokativní. Přesně takové jsou modely Steven, Freddie a Doro. Zejména dámský model RR216 přímo vyzařuje vůdčí atmosféru. Díky svému trojúhelníkovému tvaru vyvolá model „Doro“ zaručeně pozornost a určuje nový vzhled doby. Dva unisex modely Steven a Freddie nejsou o nic méně vzrušující. Tenké obruby z nerezové oceli s plochými stranicemi svým tvarem vyzařují silnou osobnost a nezůstávají nic dlužné svým jménům.

Láska jménem acetát

Podívej se na sebe! To je motto kampaně v jehož duchu jsou nové modely prezentovány. Vynikají barevnými vzory a originálním nosníkem. Kulaté, oválné nebo hranaté tvary dioptrických brýlí - ve všech budete nepřehlédnutelní.

Žádost o schůzku

Poslat nezávaznou žádost o schůzku optikovi.Telefon
??data.request.mail??

Můj seznam produktů

Optice pomůže připravit se na schůzku, když připojíte Váš seznam přání - vybraných brýlí.

Vaše žádost o schůzku byla úspěšně odeslána.

Brzy obdržíte e-mail s potvrzením, že Vaše data byla odeslána optikovi. Optik Vás kontaktuje napřímo pro bližší upřesnění schůzky.

NÁVRAT ZPĚT
Váš požadavek nemůže být odeslán!

Zkuste zadání opakovat, prosím.