Díky sportovním brýlím
ze sebe můžete vydat to nejlepší

Ať už potřebujete brýle s dioptriemi nebo bez, sportovní brýle Rodenstock vám budou dokonalým partnerem pro jakýkoli sport.

scroll down
Můj seznam brýlí
Your type of spectacles
Do you need varifocals, distance glasses or are screen glasses the better solution? Brýle Rodenstock
Vaše brýlové ČOČKY

Připraveny na jakékoli sportovní výzvy: sportovní brýle Rodenstock

Sportovní brýle jsou navrženy tak, aby chránily vaše oči před vším, co by se do nich během sportování mohlo dostat: vítr, prach, hmyz, větve kolem cest a v neposlední řadě rovněž sluneční paprsky. Při sportování je důležité udržet si perspektivu, nadhled a jasný přehled nad situací nejen kvůli sportovnímu výkonu, ale také pro svou bezpečnost. Proto nabízíme sportovní brýle Rodenstock s dioptrickou hodnotou až do ±8 dioptrií.

Sportovní brýle: Kdo je potřebuje a pro jaké sporty?

Nezáleží na tom, zda jste amatérští, či profesionální sportovci: Kvalitní sportovní brýle mají svůj smysl vždy. Pro každého, kdo si chce chránit oči a pro každého s vadami zraku, který chce vést aktivní život. Nezáleží na tom, zda sportujete v hale, či venku, běháte v dešti, jezdíte na kole lesem, hrajete golf na prosluněném greenu, nebo šplháte na hřebeny hor – sportovní brýle Rodenstock se vyrovnají s jakoukoli výzvou. Stačí si sportovní brýle nechat přizpůsobit svým potřebám a dioptriím. A můžete vyrazit!

I od našich sportovních brýlí můžete očekávat maximální výkon

Ti, kdo se snaží překonávat své vlastní limity, musí mít možnost se na své vybavení maximálně spolehnout. Objevte, co všechno vám sportovní brýle Rodenstock mohou nabídnout:

  • Solitaire® Protect Sun 2: Díky této povrchové úpravě máte k dispozici 100% ochranu před UV zářením i maximální ochranu proti odleskům. Povrchová úprava chrání před nepříjemnými odlesky a odpuzuje vodu a prach. Díky tomu se brýle snadno čistí a jsou také velmi odolné.

  • Sportovní polykarbonátové čočky: Vyvinuté tak, aby odolaly i nejnáročnějším podmínkám. Polykarbonátové brýlové čočky Rodenstock mají vysokou odolnost proti rozbití. Jsou ideální pro všechny typy sportů, u nichž je třeba mechanická ochrana očí, například při squashi nebo tenisu.

  • Díky inovativní technologii Lambda Lens Technology nabízí Rodenstock sluneční brýlové čočky, které optimalizují kontrasty a zlepšují vnímání hloubky i ostrost detailů.

  • Polarizační brýlové čočky:
    ostré vidění a minimum oslnění z hladkých ploch.

Vysoce výkonné brýlové čočky, které vyhoví vašim požadavkům

Sportovní progresivní čočky

Ostré vidění na všechny vzdálenosti, a to i při sportu.

Střídáte při sportu často mezi pohledem na blízko a na dálku? Rodenstock vám nabízí první progresivní brýlové čočky na světě vytvořené speciálně pro dynamické nároky při sportu: mimořádně široké, vyvážené zorné pole a přizpůsobené vidění na blízko pro vaše sportovní aktivity.

Jak fungují progresivní brýlové čočky?
INTELIGENTNÍ OCHRANA PŘED SLUNCEM

Samozabarvovací brýlové čočky Rodenstock.

Naše samozabarvovací brýlové čočky ColorMatic® 3 Sun se přizpůsobí různým světelným podmínkám. Za slunečného dne chrání oči tmavým odstínem a ve stínu výrazně zesvětlí. To zaručuje jasné vidění s perfektním rozlišením detailů za různých světelných podmínek během dne.

Podívejte se na video
Solitaire® Red Sun 2

Zrcadlové vrstvy s infračerveným tepelným filtrem.

Skvělý vzhled a ochrana očí proti teplu: Zrcadlová vrstva Solitaire® Red Sun 2 zajišťuje nejenom 100% UV ochranu, ale omezuje rovněž průchod infračerveného světla, čímž snižuje teplotní zátěž očí. Zrcadlovou povrchovou úpravu lze zkombinovat se samozabarvovacími brýlovými čočkami – pro kompletní a inteligentní ochranu proti slunci.

Biometricky přesné brýlové čočky

Protože každé oko je jiné

Biometrické brýlové oččky vytvořili novou generaci brýlových čoček: Díky inovativním technologiím lze určit střed ostrého vidění pro každé oko zvlášť. Výsledkem je, že jako nositelé brýlí máte prospěch z nejostřejšího vidění v každém směru pohledu při jakékoli příležitosti.

Více o biometrických čočkách

Solitaire® Red Sun 2:
infračervený tepelný filtr

Infračervené sluneční záření rozkmitává molekuly vzduchu v atmosféře a tak vzniká teplo. Prostřednictvím tohoto procesu je oko vystaveno jisté tepelné zátěži. Povrchová úprava Solitaire® Red Sun 2 část tohoto infračerveného záření odráží a snižuje tak tepelnou zátěž oka.

Efekt polarizačních čoček

Silným světelným odleskům býváme vystaveni zejména na vodě či v horách, kde se kolem nás nachází celá řada různých reflexních povrchů (vodní hladina, sníh, ale i např. vlhká vozovka). Čočky produktů portfolia Polarized však dokáží tyto nepříznivé vlivy téměř úplně eliminovat a představují tak záruku nejvyššího zrakového komfortu. Sluneční brýle s polarizovanými čočkami se perfektně hodí k řízení, plachtění či surfování a obecně také jako ochrana očí citlivých na světlo.

Nepolarizované
Polarizované

Výhody

Žádost o schůzku

Poslat nezávaznou žádost o schůzku optikovi.Telefon
??data.request.mail??

Můj seznam produktů

Optice pomůže připravit se na schůzku, když připojíte Váš seznam přání - vybraných brýlí.

Vaše žádost o schůzku byla úspěšně odeslána.

Brzy obdržíte e-mail s potvrzením, že Vaše data byla odeslána optikovi. Optik Vás kontaktuje napřímo pro bližší upřesnění schůzky.

NÁVRAT ZPĚT
Váš požadavek nemůže být odeslán!

Zkuste zadání opakovat, prosím.

Loading