Individuálně vyrobené produkty z výrobního závodu Rodenstock

Individuálněji už to nejde: V továrně Rodenstock vyrábíme brýlové čočky pro speciální a neobvyklé účely.

scroll down
Můj seznam brýlí
Your type of spectacles
Do you need varifocals, distance glasses or are screen glasses the better solution? Brýle Rodenstock
Vaše brýlové ČOČKY

Optimální brýlové čočky pro výjimečné požadavky na vidění

Speciální brýlové čočky pro koníčky a práci, při vážných vadách zraku – jako odborníci na speciální brýlové čočky přijímáme v Rodenstocku s chutí každou výzvu!

Ta správná brýlová čočka pro jakékoli vaše individuální potřeby

  • Každé brýle jsou originál. A řada z nich je natolik specifických, že má smysl uvažovat pouze o speciální výrobě. Například u extrémních forem myopie (krátkozrakosti) s hodnotami až do −47 dioptrií nebo silné hyperopie (dalekozrakosti) s hodnotami až do +35 dioptrií. Vyrábíme rovněž různá řešení pro speciální požadavky po operaci šedého zákalu nebo pro akomodativní šilhání u dětí.

  • Perfektní zrak je z profesního hlediska nezbytný pro chirurgy, piloty, řemeslníky nebo korektory.
    Těmto zákazníkům nabízíme speciální brýlové čočky, kde jsou zorná pole individuálně přizpůsobená: například brýle, v nichž je oblast pro vidění na blízko umístěna v horní části, určené pro řemeslníky pracující u stropu nebo pro piloty, kteří musí být schopni ovládat přístroje umístěné v horní části pilotní kabiny.

  • Historické brýle a další pomůcky nebývaly po optické stránce vždy vynikající, ale měly své specifické kouzlo. I v dnešní době se někteří lidé rádi vracejí do doby lorňonů, skřipců monoklů a divadelních kukátek s úmyslem si je nejen prohlížet, ale také používat. Dokážeme vaše poklady vybavit speciálními brýlovými čočkami podle vašich dioptrických potřeb. Díky tomu se můžete kochat estetikou starých časů a zároveň si užívat moderní vizuální komfort.

  • Třpytivé ryby hrající všemi barvami nebo fantastické útesy: Kdokoli, kdo jednou objevil jedinečný podvodní svět, se do něj chce znovu a znovu vracet a prohlížet si ho co nejjasněji. Za tím účelem, nabízí Rodenstock brýlové čočky určené pro potápěčské brýle, které se integrují přímo do masky. Jsou určeny pro daleko i krátkozrakost, a to až od −10 do +10 dioptrií: Přinášíme dokonale funkční řešení pro váš zrak, které vám umožní nechat se znovu a znovu okouzlovat mořem.

B.I.G. EXACT®
Jak jsou vyrobeny Vaše biometrické progresivní čočky

S biometrickými progresivními čočkami, založenými na unikátní technologii DNEye®, vytváří Rodenstock revoluční posun ve výpočtu progresivních čoček. Přesně měříme jedinečný tvar a velikost každého oka a to zohledňujeme také při výrobě.

Více o B.I.G. EXACT
Žádost o schůzku

Poslat nezávaznou žádost o schůzku optikovi.Telefon
??data.request.mail??

Můj seznam produktů

Optice pomůže připravit se na schůzku, když připojíte Váš seznam přání - vybraných brýlí.

Vaše žádost o schůzku byla úspěšně odeslána.

Brzy obdržíte e-mail s potvrzením, že Vaše data byla odeslána optikovi. Optik Vás kontaktuje napřímo pro bližší upřesnění schůzky.

NÁVRAT ZPĚT
Váš požadavek nemůže být odeslán!

Zkuste zadání opakovat, prosím.

Loading