Individuálně vyrobené produkty z výrobního závodu Rodenstock

Individuálněji už to nejde: V továrně Rodenstock vyrábíme brýlové čočky pro speciální a neobvyklé účely.

scroll down
Brýle Rodenstock
Můj seznam brýlí
Vybraná optika

Optimální brýlové čočky pro výjimečné požadavky na vidění

Speciální brýlové čočky pro koníčky a práci, při vážných vadách zraku – jako odborníci na speciální brýlové čočky přijímáme v Rodenstocku s chutí každou výzvu!

Ta správná brýlová čočka pro jakékoli vaše individuální potřeby

  • Každé brýle jsou originál. A řada z nich je natolik specifických, že má smysl uvažovat pouze o speciální výrobě. Například u extrémních forem myopie (krátkozrakosti) s hodnotami až do −47 dioptrií nebo silné hyperopie (dalekozrakosti) s hodnotami až do +35 dioptrií. Vyrábíme rovněž různá řešení pro speciální požadavky po operaci šedého zákalu nebo pro akomodativní šilhání u dětí.

  • Perfektní zrak je z profesního hlediska nezbytný pro chirurgy, piloty, řemeslníky nebo korektory.
    Těmto zákazníkům nabízíme speciální brýlové čočky, kde jsou zorná pole individuálně přizpůsobená: například brýle, v nichž je oblast pro vidění na blízko umístěna v horní části, určené pro řemeslníky pracující u stropu nebo pro piloty, kteří musí být schopni ovládat přístroje umístěné v horní části pilotní kabiny.

  • Historické brýle a další pomůcky nebývaly po optické stránce vždy vynikající, ale měly své specifické kouzlo. I v dnešní době se někteří lidé rádi vracejí do doby lorňonů, skřipců monoklů a divadelních kukátek s úmyslem si je nejen prohlížet, ale také používat. Dokážeme vaše poklady vybavit speciálními brýlovými čočkami podle vašich dioptrických potřeb. Díky tomu se můžete kochat estetikou starých časů a zároveň si užívat moderní vizuální komfort.

  • Třpytivé ryby hrající všemi barvami nebo fantastické útesy: Kdokoli, kdo jednou objevil jedinečný podvodní svět, se do něj chce znovu a znovu vracet a prohlížet si ho co nejjasněji. Za tím účelem, nabízí Rodenstock brýlové čočky určené pro potápěčské brýle, které se integrují přímo do masky. Jsou určeny pro daleko i krátkozrakost, a to až od −10 do +10 dioptrií: Přinášíme dokonale funkční řešení pro váš zrak, které vám umožní nechat se znovu a znovu okouzlovat mořem.

Žádost o schůzku

Poslat nezávaznou žádost o schůzku optikovi.Telefon
??data.request.mail??

Můj seznam produktů

Optice pomůže připravit se na schůzku, když připojíte Váš seznam přání - vybraných brýlí.

Vaše žádost o schůzku byla úspěšně odeslána.

Brzy obdržíte e-mail s potvrzením, že Vaše data byla odeslána optikovi. Optik Vás kontaktuje napřímo pro bližší upřesnění schůzky.

NÁVRAT ZPĚT
Váš požadavek nemůže být odeslán!

Zkuste zadání opakovat, prosím.