nav-Id: 1648234 - doc-Id: 1641055

Motivace zaměstnanců

Ať už kariérním plánem, odbornými školeními na pracovišti nebo tréninky u partnerských firem, pečujeme o Váš osobní rozvoj a podporujeme Váš profesní růst.

1. Naše síla: zkušenost

Strukturovaný systém vstupního i následného školení zaměstnanců podle nejvyšších standardů německého inženýrství. U nás víte co, jak i kdy máte udělat. V Klatovech jsme od roku 1994 a stále si držíme pozici největšího zaměstnavatele v regionu.

2. Naše tradice: moderní výroba

Budete obsluhovat inovativní strojní zařízení v technicky vyspělém výrobním procesu. V každém ročním období se o příjemné pracovní prostředí ve výrobních halách stará velmi nákladný účinný systém klimatizace. Pro kvalitní práci vybavujeme naše spolupracovníky ochrannými pomůckami i pracovním oblečením. Čistota pracovního prostředí odpovídá náročným normám EU.

3. Naše odměňování: motivační

Máme jasné cíle a k jejich plnění motivujeme spravedlivým prémiovým systémem. Zlepšovací návrhy, které nám naši zaměstnanci předkládají, štědře odměňujeme. V propracovaném systému máte neustále k dispozici přehled o plánovaných směnách, odpracovaných hodinách v docházce, stravovacím menu i zaměstnaneckém programu.

4. Naše záruka: jistota

Naše zkušenosti v oblasti brýlové optiky získáváme již 140 let a stále se díky nim rozšiřuje počet našich spokojených zákazníků. Práci máme a v budoucnu jí nebude ubývat. Stejně tak pečujeme i o naše zaměstnance, dlouhodobou pracovní smlouvou či zaměstnaneckými benefity, jakými jsou například výhodné tarify pro mobilní sítě nebo zvýhodněný nákup výrobků vlastní produkce.

5. Tajemství úspěchu: sociální systém

V propracovaném sociálním systému podporujeme naše zaměstnance příspěvky na sportovní vyžití (wellness a fitness), nákup v lékárně, na dopravu do zaměstnání atd. Týden dovolené navíc a dotované stravování ve vlastní jídelně v areálu firmy s každodenním výběrem několika jídel je pro nás samozřejmostí. Výplatu zasíláme na Váš účet každý měsíc pravidelně a včas

6. Naše nabídka: kariéra

Ať už kariérním plánem, odbornými školeními na pracovišti nebo tréninky u partnerských firem, pečujeme o Váš osobní rozvoj a podporujeme Váš profesní růst.