Prostě skvělé vidění: brýle na dálku značky Rodenstock

Jednoohniskové brýle vám vrátí znovu ostré vidění na každou vzdálenost.

scroll down
Můj seznam brýlí
Your type of spectacles
Do you need varifocals, distance glasses or are screen glasses the better solution? Brýle Rodenstock
Vaše brýlové ČOČKY
Vaše brýlové obruby
Vybraná optika
HLEDAT OPTIKU You can attach your wish list directly to your appointment booking

Rodenstock uvádí: první individuální jednoohniskové brýlové čočky

Čím přesněji se vám brýlové čočky přizpůsobí, tím snadněji dosáhnete přirozeného vidění. Firma Rodenstock má v této oblasti cenami ověnčené inovativní řešení: Individuální jendoohniskové brýlové čočky, které kromě vaší dioptrické vady zohledňují i tvar obličeje, držení těla a to, jak vám sedí vybraná obruba. To přináší oproti běžným brýlovým čočkám podstatné výhody:

B.I.G. EXACT®
Jak jsou vyrobeny Vaše biometrické čočky

S biometrickými čočkami, založenými na unikátní technologii DNEye®, vytváří Rodenstock revoluční posun ve výpočtu čoček. Přesně měříme jedinečný tvar a velikost každého oka a to zohledňujeme také při výrobě.

Více o B.I.G. EXACT

OSTRÉ VIDĚNÍ

Ničím neomezené vidění díky vysoce kvalitním brýlovým čočkám – idividuální přizpůsobení brýlových čoček tomu, jak vám na obličeji sedí obruby.

Běžné brýle
Brýle Rodenstock

Vhodné doplňky podle vašich potřeb

Rodenstock Solitaire® 2: prémiové povrchové úpravy pro vyšší trvanlivost, perfektní antireflexní vlastnosti a ochranu před poškrábáním

Díky prémiovým povrchovým úpravám Rodenstock mohou být vaše brýle ještě odolnější, mohou se snadněji čistit a poskytovat vašim očím lepší ochranu před potenciálně škodlivým světlem. Ať už se jedná o ochranu před nečistotami a prachem, nejnovější generaci UV ochrany nebo vyšší pohodlí díky redukci umělého světla z obrazovek počítačů a telefonů – stačí si u optika vyžádat povrchovou úpravu Solitaire® 2 od firmy Rodenstock.

Extrémně hladké, naprosto čisté: X-tra Clean

Chcete mít celý den čisté brýle? Díky nové povrchové úpravě X-tra Clean je to možné. Klíčová je speciální dodatková povrchová úprava prémiových brýlových čoček Rodenstock (aplikovaná na přední i zadní plochu brýlových čoček).
Díky extrémně hladkému povrchu na nich prakticky neulpívají žádné nečistoty. Pokud se brýle přesto zašpiní, velmi snadno se vyčistí.

  • Dlouhotrvající křišťálově čisté vidění
  • Rychlé a jednoduché čištění brýlových čoček bez šmouh a dalších zbytků nečistot
  • Odpuzuje nečistoty, vodu a prach
Jak povrchová úprava X-tra Clean funguje?
PERFEKTNÍ VIDĚNÍ ZA VŠECH SVĚTELNÝCH PODMÍNEK

ColorMatic® 3: Samozabarvovací brýlové čočky Rodenstock.

Naše samozabarvovací čočky se automaticky přizpůsobí všem světelným situacím, zabraňují oslnění a umožňují tak pohodlné vidění za všech okolností. V interiéru jsou téměř čiré a venku se zbarví v závislosti na intenzitě světla.
Na základě více než 50 let zkušeností společnosti Rodenstock v oblasti samozabarvovacích technologií nyní nově definujeme vylepšení samozabarvovacích čoček: nová generace samozabarvovacích čoček ColorMatic® 3 nabízí o 30 % rychlejší odbarvení ve srovnání s předchozí generací.

Rychlé ztmavení a odbarvení spolu s filtrem modrého světla zajišťuje znatelný vizuální komfort, zatímco široký výběr barev poskytuje různé možností využití a módních stylů. ColorMatic® 3 nabízí pohodlí a ostré vidění za všech světelných situací, díky tomu přináší perfektní a inteligentní řešení na každodenní nošení.

Nová ochrana proti světlu pro vaše oči:
Rodenstock PRO410

UV záření může poškodit oči i pokožku a proniká dokonce i přes mraky při zatažené obloze. Vedle UV záření se v barevném spektru nachází modré světlo.To je významné pro naše biorytmy i další biologické funkce těla. Kromě pozitivního vlivu ale mohou některé složky modrého spektra také škodit.
Klíčem k úspěchu je správný poměr. Díky ochraně proti světlu Rodenstock PRO410 dostanou vaše oči pouze to, co opravdu potřebují a to každý den.

Pohodlí pro oči díky dodatečnému relaxačnímu účinku pro snadné čtení

Četba dokáže člověka fascinovat, uvolňovat i naplňovat štěstím. Pro naše oči má nicméně čtení hlavně jeden rozměr: je to výzva. Jednoduchá pomůcka v podobě relaxačního účinku umístěná v dolní části brýlových čoček usnadňuje očím změnu pohledu na různé vzdálenosti. Zorné pole vašich brýlí Rodenstock s pomůckou pro čtení je speciálně přizpůsobené vašemu konkrétnímu životnímu stylu a zrakovým návykům! Tím zmenšíte únavu očí ze zaostřování při čtení a zároveň pro vás bude jednodušší vnímat detaily, což jistě oceníte při práci i ve volném čase.

Žádost o schůzku

Poslat nezávaznou žádost o schůzku optikovi.Telefon
??data.request.mail??

Můj seznam produktů

Optice pomůže připravit se na schůzku, když připojíte Váš seznam přání - vybraných brýlí.

Vaše žádost o schůzku byla úspěšně odeslána.

Brzy obdržíte e-mail s potvrzením, že Vaše data byla odeslána optikovi. Optik Vás kontaktuje napřímo pro bližší upřesnění schůzky.

NÁVRAT ZPĚT
Váš požadavek nemůže být odeslán!

Zkuste zadání opakovat, prosím.

Loading