Prostě skvělé vidění: brýle na dálku značky Rodenstock

Jednoohniskové brýle vám vrátí znovu ostré vidění na každou vzdálenost.

scroll down
Můj seznam brýlí
Your type of spectacles
Do you need varifocals, distance glasses or are screen glasses the better solution? Brýle Rodenstock
Vaše brýlové ČOČKY

Rodenstock uvádí: první individuální jednoohniskové brýlové čočky

Čím přesněji se vám brýlové čočky přizpůsobí, tím snadněji dosáhnete přirozeného vidění. Firma Rodenstock má v této oblasti cenami ověnčené inovativní řešení: Individuální jendoohniskové brýlové čočky, které kromě vaší dioptrické vady zohledňují i tvar obličeje, držení těla a to, jak vám sedí vybraná obruba. To přináší oproti běžným brýlovým čočkám podstatné výhody:

OSTRÉ VIDĚNÍ

Ničím neomezené vidění díky vysoce kvalitním brýlovým čočkám – idividuální přizpůsobení brýlových čoček tomu, jak vám na obličeji sedí obruby.

Běžné brýle
Brýle Rodenstock
Biometricky přesné brýlové čočky

Protože každé oko je jiné

Biometrické brýlové oččky vytvořili novou generaci brýlových čoček: Díky inovativním technologiím lze určit střed ostrého vidění pro každé oko zvlášť. Výsledkem je, že jako nositelé brýlí máte prospěch z nejostřejšího vidění v každém směru pohledu při jakékoli příležitosti.

Více o biometrických čočkách
Zvýšená odolnost proti poškrábání nebo antireflexní povrchy

Vytvořte si multifunkční brýle

V kvalitě brýlových čoček jsou značné rozdíly. S brýlemi v kvalitě značky Rodenstock se můžete spolehnout na osvědčenou spolehlivost a naprostou spokojenost.

Povrchové úpravy na brýlových čočkách pomáhají zajistit, abyste se z brýlí těšili po dlouhou dobu. Neviditelná ochranná vrstva zlepšuje odolnost proti poškrábání, odpuzuje nečistoty nebo vodu a zajišťuje dokonalou průhlednost skrz brýlovou čočku bez nepříjemných odlesků. Udělejte si své brýle "multifunkční" a vyberte si u svého optika osvědčené brýlové řešení od společnosti Rodenstock."

Všechny doplňky

Pohodlí pro oči díky dodatečnému relaxačnímu účinku pro snadné čtení

Četba dokáže člověka fascinovat, uvolňovat i naplňovat štěstím. Pro naše oči má nicméně čtení hlavně jeden rozměr: je to výzva. Jednoduchá pomůcka v podobě relaxačního účinku umístěná v dolní části brýlových čoček usnadňuje očím změnu pohledu na různé vzdálenosti. Zorné pole vašich brýlí Rodenstock s pomůckou pro čtení je speciálně přizpůsobené vašemu konkrétnímu životnímu stylu a zrakovým návykům! Tím zmenšíte únavu očí ze zaostřování při čtení a zároveň pro vás bude jednodušší vnímat detaily, což jistě oceníte při práci i ve volném čase.

Žádost o schůzku

Poslat nezávaznou žádost o schůzku optikovi.Telefon
??data.request.mail??

Můj seznam produktů

Optice pomůže připravit se na schůzku, když připojíte Váš seznam přání - vybraných brýlí.

Vaše žádost o schůzku byla úspěšně odeslána.

Brzy obdržíte e-mail s potvrzením, že Vaše data byla odeslána optikovi. Optik Vás kontaktuje napřímo pro bližší upřesnění schůzky.

NÁVRAT ZPĚT
Váš požadavek nemůže být odeslán!

Zkuste zadání opakovat, prosím.

Loading