Čočky do brýlí?
Samozřejmě od Rodenstocku!

Vaše brýle budou ještě odolnější, snadno se budou čistit a zároveň budou chránit vaše oči.

scroll down
Můj seznam brýlí
Your type of spectacles
Do you need varifocals, distance glasses or are screen glasses the better solution? Brýle Rodenstock
Vaše brýlové ČOČKY
Vysoce přesné čočky

Moderní čočky: trvalé, nerozbitné, odolné proti poškrábání a antireflexní.

Pokud jde o brýlové čočky, existují značné rozdíly v kvalitě. S čočkami v kvalitě značky Rodenstock se můžete spolehnout na zaručenou bezpečnost, osvědčenou spolehlivost a především naprostou spokojenost.
Především povrchové úpravy přispívají k tomu, abyste se z brýlí těšili po dlouhou dobu. Tyto neviditelné ochranné vrstvy zlepšují trvanlivost, odolnost proti poškrábání a antireflexní vlastnosti čoček. Ať už jde o ochranu před nečistotami a prachem, nejnovější generaci ochrany před UV zářením nebo uvolněné vidění díky redukci umělého světla z notebooků nebo chytrých telefonů - zeptejte se svého optika na vylepšení Solitaire® od společnosti Rodenstock.

Solitaire® Layr

Prémiová ochrana. Vrstva za vrstvou.

Špičková technologická úprava Solitaire® LayR doplňuje biometrické čočky Rodenstock o multifunkční vlastnosti inovativní technologie LayR, která svému nositeli nabízí výrazně jasnější vidění - vrstvu po vrstvě.

Biometrické čočky dokonale doplňuje

Díky technologii LayR se naše biometrické čočky stávají multifunkčními čočkami, které jsou navrženy tak, aby překonaly jakoukoli výzvu, vrstvu po vrstvě.

*Ve srovnání s předchozí generací
*Studie provedena v srpnu 2018 nezávislým institutem pro společnost Rodenstock.

Nejostřejší vidění za všech světelných podmínek

Samozabarvovací brýlové čočky Rodenstock

Naše samozabarvovací čočky se automaticky přizpůsobí každé světelné situaci a umožňují tak vždy uvolněné vidění bez oslnění. V interiéru jsou absolutně čiré a venku se zabarvují v závislosti na okolních podmínkách.

Hluboké ztmavení a rychlé rozjasnění poskytují hmatatelný zrakový komfort, chrání před UV zářením a omezují potenciálně škodlivé modré světlo. Samozabarvovací čočky Rodenstock, které jsou k dispozici ve čtyřech barvách, zaručují všestranné použití a styl. Ať už je používáte jako brýle nebo sluneční brýle, ColorMatic® nabízí uvolněné a ostré vidění v každé situaci, což z nich činí dokonalé chytré brýle pro každodenní použití.

Více o brýlích ColorMatic® ve videu
Biometricky přesné brýlové čočky

Protože každé oko je jiné

Biometrické brýlové oččky vytvořili novou generaci brýlových čoček: Díky inovativním technologiím lze určit střed ostrého vidění pro každé oko zvlášť. Výsledkem je, že jako nositelé brýlí máte prospěch z nejostřejšího vidění v každém směru pohledu při jakékoli příležitosti.

Více o biometrických čočkách
Online poradce pro výběr brýlí

Připravte se na nákup tím nejlepším možným způsobem

Najděte si ty správné brýle v několika krocích přes online nástroj. Pomocí několika otázek o Vašich návycích a životním stylu budete provedeni konzultačním procesem od Vašeho očekávání až k Vašim novým perfektním brýlím.

Zahájení online konzultace

Praktický návod k použití pro optiky.

V souladu se směrnicí o zdravotnických prostředcích si zde můžete stáhnout návod k použití našich brýlových čoček.

Návod k použití
Žádost o schůzku

Poslat nezávaznou žádost o schůzku optikovi.Telefon
??data.request.mail??

Můj seznam produktů

Optice pomůže připravit se na schůzku, když připojíte Váš seznam přání - vybraných brýlí.

Vaše žádost o schůzku byla úspěšně odeslána.

Brzy obdržíte e-mail s potvrzením, že Vaše data byla odeslána optikovi. Optik Vás kontaktuje napřímo pro bližší upřesnění schůzky.

NÁVRAT ZPĚT
Váš požadavek nemůže být odeslán!

Zkuste zadání opakovat, prosím.

Loading