Brýlové čočky?
Samozřejmě Rodenstock!

S našimi prémiovými povrchovými úpravami můžete mít své brýle ještě odolnější proti nečistotám nebo snadněji udržovatelné a zároveň můžete lépe chránit své oči.

scroll down
Můj seznam brýlí
Your type of spectacles
Do you need varifocals, distance glasses or are screen glasses the better solution? Brýle Rodenstock
Vaše brýlové ČOČKY
Špičková technologie brýlových čoček

Odolné proti poškrábání, téměř nerozbitné a funkční proti oslnění

U brýlových čoček existují značné rozdíly v kvalitě. S brýlemi v kvalitě značky Rodenstock se můžete spolehnout především na naprostou spolehlivost a spokojenost.Takzvaná vylepšení Vám pomohou užívat si Vaše brýle po dlouhou dobu. Například neviditelná ochranná vrstva prodlužuje životnost, odolnost proti poškrábání nebo zlepšuje průhlednost skrz brýlovou čočku. Udělejte si své brýle "multifunkční" a vyberte si u svého optika z následujících osvědčených high-tech řešení brýlí Rodenstock:

Ochrana a estetika

Brýlové čočky s prvotřídní povrchovou úpravou

Díky špičkovým technologiím povrchových úprav Solitaire® 2 jsou brýlové čočky Rodenstock trvanlivější a odolnější proti poškrábání, odpuzují nečistoty, mastnotu a vodu. Navíc snižují nepříjemné odlesky způsobené světelnými reflexy a zajišťují tak jasný pohled do očí. Ať už potřebujete ochranu proti nečistotám a prachu, nejnovější generaci ochrany proti UV záření nebo uvolněné vidění díky redukci umělého světla z notebooků nebo chytrých telefonů - zeptejte se svého optika na vylepšení Rodenstock Solitaire® 2.

Nejostřejší vidění za všech světelných podmínek

Samozabarvovací brýlové čočky Rodenstock

Naše samozabarvovací čočky se automaticky přizpůsobí každé světelné situaci a umožňují tak vždy uvolněné vidění bez oslnění. V interiéru jsou absolutně čiré a venku se zabarvují v závislosti na okolních podmínkách.

Hluboké ztmavení a rychlé rozjasnění poskytují hmatatelný zrakový komfort, chrání před UV zářením a omezují potenciálně škodlivé modré světlo. Samozabarvovací čočky Rodenstock, které jsou k dispozici ve čtyřech barvách, zaručují všestranné použití a styl. Ať už je používáte jako brýle nebo sluneční brýle, ColorMatic® nabízí uvolněné a ostré vidění v každé situaci, což z nich činí dokonalé chytré brýle pro každodenní použití.

Více o brýlích ColorMatic® ve videu
Pouze světlo, které opravdu potřebujete

Ochrana očí před světlem

UV záření může být škodlivé pro Vaši pokožku, ale také pro Vaše oči a proniká do nich přes mraky, i když je zataženo.

High-tech materiál použitý v ochraně proti světlu - PRO410 zcela filtruje modré složky světla až do ~410 nm, jaké se vyskytují například v denním světle. To znamená, že Vaše oči dostávají pouze světlo, které skutečně potřebují.

Dlouhotrvající čistota

Povrch tak hladký, že na něm nic neulpí

Čistý povrch brýlové čočky po celý den? Přesně to je naše inovativní povrchová úprava X-tra Clean. Tento extrémně hladký povrch znamená, že na něm téměř neulpívají nečistoty - a pokud ano, lze je snadno odstranit. Tato vyjímečná úprava Rodenstock Vám nabízí: Dlouhodobě křišťálově čisté vidění a také snadné čištění zcela beze šmouh a nečistot.

Seznamte se s technologií X-tra Clean ve videu
Biometricky přesné brýlové čočky

Protože každé oko je jiné

Biometrické brýlové oččky vytvořili novou generaci brýlových čoček: Díky inovativním technologiím lze určit střed ostrého vidění pro každé oko zvlášť. Výsledkem je, že jako nositelé brýlí máte prospěch z nejostřejšího vidění v každém směru pohledu při jakékoli příležitosti.

Více o biometrických čočkách

Nejste si jisti, jaký typ brýlí nebo jaké vlastnosti brýlových čoček jsou pro vás vhodné?
Využijte našeho online poradce!

Zahájení online konzultace

Praktický návod k použití pro optiky.

V souladu se směrnicí o zdravotnických prostředcích si zde můžete stáhnout návod k použití našich brýlových čoček.

Návod k použití
Žádost o schůzku

Poslat nezávaznou žádost o schůzku optikovi.Telefon
??data.request.mail??

Můj seznam produktů

Optice pomůže připravit se na schůzku, když připojíte Váš seznam přání - vybraných brýlí.

Vaše žádost o schůzku byla úspěšně odeslána.

Brzy obdržíte e-mail s potvrzením, že Vaše data byla odeslána optikovi. Optik Vás kontaktuje napřímo pro bližší upřesnění schůzky.

NÁVRAT ZPĚT
Váš požadavek nemůže být odeslán!

Zkuste zadání opakovat, prosím.

Loading