S dioptriemi nebo bez:
sluneční brýle Rodenstock

Stylové sluneční brýle Rodenstock chrání oči a dokonale doplňují váš vzhled.

scroll down
Brýle Rodenstock
Můj seznam brýlí
Vybraná optika

Perfektní zrak, skvělý vzhled
díky slunečním brýlím Rodenstock

Milovníci módy vědí, že správně zvolené doplňky skvěle podtrhují vzhled. Sluneční brýle Rodenstock jsou však mnohem víc než pouhým výkřikem módy. Díky inovativním technologiím dokáží spolehlivě odfiltrovat škodlivé UV záření a jsou tudíž nepostradatelné pro ochranu očí před sluncem. Díky kvalitním brýlovým čočkám ve vaší dioptrické hodnotě získáváte kromě ochrany na slunci rovněž dokonale ostrý zrak.

Pro vaše oči jen to nejlepší:
sluneční brýle v kvalitě Rodenstock

Sluneční světlo obsahuje velké množství modrého rozptýleného světla, které překrývá ostatní barvy a vede k vidění s nízkým kontrastem. Sluneční brýle Rodenstock filtrují záření modrého světla na optimální úroveň. Díky tomu uvidíte s absolutní přesností v jasném i rozptýleném světle. Předměty budete vnímat s vysokým kontrastem, barvy a detaily velmi přirozeně.

Samozabarvovací, zrcadlové nebo polarizované - Volba je na vás

Dejte vašim slunečním brýlím nádech individuality! Od inteligentního samozabarvování, přes módní zrcadlovou vrstvu až po polarizační filtr. Možnosti pro sluneční brýle Rodenstock s dioptriemi nebo bez dioptrií jsou v téměř neomezené. Zeptejte se v partnerských očních optikách Rodenstock, jaké výhody přinesou sluneční brýle speciálně vám.

Inteligentní ochrana před slunečním zářením -
samozabarvovací slunenční brýlové čočky Rodenstock

Naše samozabarvovací brýlové čočky ColorMatic IQ® Sun 2 se v rekordním čase přizpůsobí různým světelným podmínkám. Při silném slunečním světle chrání vaše oči tmavým odstínem. Pokud přejdete do stínu, čočky se automaticky rozjasní až o 55 %. To zaručuje jasné a vysoce kontrastní vidění po celý den, a to i za měnících se světelných podmínek. Brýlové čočky jsou k dispozici v šesti fashion a kontrastních barvách. V duchu poslední módy kombinujte samozabarvovací brýle se stylovou zrcadlovou vrstvou Silver Moon.

Samozabarvovací? Podívejte se sem.

Uvolněný vzhled, ležérní efekt.

Ať už se chystáte buď na pláž, nebo do města, módní zrcadlová vrstva zvýrazní váš individuální vzhled. Pro své nové sluneční brýle Rodenstock si můžete vybrat ze tří trendy metalických odstínů. Brýle s červenou zrcadlovou vrstvou nevypadají pouze skvěle, ale mají také infračervený tepelný filtr, který omezuje tepelnou zátěž očí.
Tip: Zkombinujte stříbrnou zrcadlovou vrstvu Solitaire® Silver Moon nebo červenou Solitaire® Red Sun 2 se samozabarvovacími slunečními brýlovými čočkami a získáte tak dokonalou inteligentní ochranu proti slunci.

Optimální vidění i v prostředí se silnými odlesky

Polarizované sluneční brýle nabízejí vyšší bezpečnost a zrakové pohodlí, zejména v místech se silnými odlesky, jako například na sněhu, vozovce či u vody. Polarizační efekt výrazně omezuje oslňování, zlepšuje přirozené vnímání barev i jasné a detailní vidění, zejména v náročných světelných podmínkách – například v hlubokém sněhu nebo na lesknoucí se mokré silnici. Vyberte si ze tří stylových barev: Polarizovaná hnědá, polarizovaná zelená nebo polarizovaná šedá.

Speciální ochrana pro oči i pro brýlové čočky

Sluneční brýle toho obvykle hodně nacestují: Toulají se s vámi městem, sportují, chodí na pláž nebo jen leží v tašce. Prémiová povrchová vrstva Solitaire® Protect Sun 2 díky ochranné vrstvě chrání vaše sluneční brýle před nečistotami a škrábanci, usnadňuje jejich čištění, takže si vaše brýle užijete mnohem déle. Opalovací krém, prach, písek či kapky vody nemají žádnou šanci.
Tato povrchová úprava rovněž poskytuje doplňkovou ochranu očí, protože dokáže zadržet sluneční světlo nejen z přímého směru, ale také boční odlesky. A vy si můžete užívat léta plnými doušky.

Vyzkoušejte si všechny varianty slunečních brýlových čoček na vlastní oči: Najděte si svou optiku.

Udělejte svůj život barevnější:
díky barvám pro vaše sluneční brýle

Vyberte si nejlepší barvu -
jednobarevné nebo gradální.

Dejte svým slunečním brýlím něco výjimečného a vyberte si barvu brýlových čoček z našeho širokého portfolia barev, která vám nejlépe vyhovuje. Barvy čoček se liší nejen vizuálně, ale přinášejí také různé výhody, například lepší vidění za jízdy. Podívejte se na naši pestrou nabídku barev a dozvíte se více o vlastnostech a výhodách různých barev a odstínů brýlových čoček.

Pestrost barev a vlastností

Naše módní barvy - pro trendy look

Držte krok s módou s našimi trendovými gradálovými barvami s jedním nebo dvěma odstíny barev.

Pestrá nabídka módních barev

Váš nový vzhled: sluneční brýle Rodenstock pro muže i ženy

Ať už vám jde o nejnovější trendy nebo nadčasovou eleganci – sluneční brýle Rodenstock vám vždy nabízejí ten správný design. Naprosto špičková kvalita: Brýlové obruby Rodenstock v sobě spojují inovativní technologie, špičkové materiály a přesné zpracování. Nechte se inspirovat a objevte obruby, které budou nejlépe odpovídat vašemu stylu.

Zobrazit všechny sluneční brýle

Moderní sluneční brýle, které myslí za vás:
ColorMatic IQ® Sun

Samozabarvovací sluneční brýle se stylem. Ať už se sluníte na pláži, nebo sedíte v polostínu kavárenské zahrádky, inteligentní sluneční brýle vám zaručují nejen přitažlivý vzhled, ale dokážou se také okamžitě přizpůsobit různým světelným podmínkám. Kontrastní odstíny jsou ideální pro milovníky sportu a pohybu v přírodě, zatímco módní fashion barvy si zamilují ti, pro něž je zásadní vzhled a styl.

 • Inteligentní ochrana proti slunci díky samozabarvovacím brýlím ColorMatic IQ® Sun 2
 • Optimální 100% ochrana před oslněním a UV zářením

Fashion Hnědá

Pestrost barev a vlastností.

Všechny barvené čočky nabízí 100% UV ochranu, brání oslnění a jsou dostupné ve vašich dioptrických hodnotách.

 • Výhody brýlových čoček v hnědé barvě:
  • Zdokonalené vnímání kontrastů
  • Ochrana proti oslnění a příjemné vidění, které neunavuje

  Díky zdokonalenému kontrastnímu vnímání barev jsou tyto odstíny perfektní pro sport a outdoorové aktivity. Velmi dobrá ochrana před oslněním umožňuje příjemné vidění při řízení.

  Tip:
  Světlý 12% odstín se dokonale hodí pro práci na počítači a stejně tak i pro řízení za tmy.

  Věděli jste?
  Procenta u barev brýlových čoček ukazují, kolik světla brýlová čočka absorbuje v závislosti na jejím odstínu. Značí tedy absorpci - například 85 %. Zbývajících 15 % prochází brýlovou čočkou do oka.

 • Výhody brýlových čoček v šedé barvě:
  • Přirozené a nezkreslené vnímání barev
  • Ochrana proti oslnění, příjemné vidění, které neunavuje
  • Perfektně se hodí k jakékoli barvě, stylu a typu brýlí

  Šedá barva brýlových čoček je perfektní pro řízení. Díky přirozenému a nezkreslenému vnímání barev se čočky v šedé barvě stávají ideálním společníkem za volantem.

  Tip:

  Světlý 12% odstín je vhodný pro řízení za tmy.

  Věděli jste?

  Procenta u barev brýlových čoček ukazují, kolik světla brýlová čočka absorbuje v závislosti na jejím odstínu. Značí tedy absorpci - například 85 %. Zbývajících 15 % prochází brýlovou čočkou do oka.

 • Výhody brýlových čoček v zelené barvě:
  • Mají podobně přirozené vnímání barev stejně jako šedé zabarvení
  • Zabarvení je však teplejší a vidění kontrastnější
  • Ochrana proti oslnění a příjemné vidění, které neunavuje

  Díky zdokonalenému vnímání barev jsou tyto odstíny perfektní pro sport a outdoorové aktivity.

  Tip:
  Se zelenými brýlovými čočkami v kombinaci se slunečními brýlemi v barvě havanna brown získáte klasický retro look. Světlý 12% a 20% odstín je také vhodný pro řízení za tmy.

  Věděli jste?
  Procenta u barev brýlových čoček ukazují, kolik světla brýlová čočka absorbuje v závislosti na jejím odstínu. Značí tedy absorpci - například 85 %. Zbývajících 15 % prochází brýlovou čočkou do oka.

 • Výhody brýlových čoček v modré barvě:
  • Hodí se k většině stylů a barev
  • Modré brýlové čočky jsou všestranné a velmi se hodí pro slunné dny
  • Ochrana proti oslnění a příjemné vidění, které neunavuje

  Modré čočky nejsou obvykle vhodné pro řízení, protože mohou zkreslit vnímání barev. Modré odstíny od firmy Rodenstock umožňují přirozené vnímání barev díky malému obsahu šedé barvy, a proto jsou vhodné i pro řízení.

  Tip:
  Světlý 12% a 20% odstín je také vhodný pro řízení za tmy.

  Věděli jste?
  Procenta u barev brýlových čoček ukazují, kolik světla brýlová čočka absorbuje v závislosti na jejím odstínu. Značí tedy absorpci - například 85 %. Zbývajících 15 % prochází brýlovou čočkou do oka.

 • Rafinované gradální barvy s mnoha výhodami:

  U brýlových čoček s gradálovými barvami se redukce světla snižuje od horního k dolnímu okraji brýlí. Jsou tedy ideální pro situace, kdy se mění světelné podmínky. Například při řízení automobilu při pohledu do dálky a pohledu do blízka.

  Pokud pohled směřuje dolů, řidič sleduje palubní desku přes světle zbarvenou oblast brýlových čoček. Při pohledu do dálky skrz čelní sklo směřuje pohled přes plně zabarvenou část.

  Díky tomu je pohled do dálky vždy bez oslnění a vidění do blízka například na podlahu či na čtení mnohem kontrastnější. To má tu výhodu, že vzdálenosti lze lépe odhadnout.

  Věděli jste?

  Procenta ukazují, kolik světla sluneční brýlová čočka absorbuje v závislosti na jejím odstínu. Při absorpci například 85 % - 40 % se absorbuje 85 % viditelného světla v horní části čočky a 40 % v dolní části brýlové čočky. Zbývajících 15 % nahoře a 60 % dole prochází čočkou a projde do oka.

Široká pestrosť fashion farieb

Všetky zafarbené okuliarové šošovky ponúkajú 100% UV ochranu, bránia proti oslneniu a sú dostupné vo vašich dioptrických hodnotách.

Vedeli ste?
Percenta farieb u okuliarových šošoviek ukazujú, koľko svetla okuliarová šošovka absorbuje v závislosti na jej odtieni. Znamená teda absorbciu - napríklad 85%. Zostávajúcich 15% prechádza okuliarovou šošovkou do oka.

Žádost o schůzku

Poslat nezávaznou žádost o schůzku optikovi.Telefon
Fax

Můj seznam produktů

Optice pomůže připravit se na schůzku, když připojíte Váš seznam přání - vybraných brýlí.

Vaše žádost o schůzku byla úspěšně odeslána.

Brzy obdržíte e-mail s potvrzením, že Vaše data byla odeslána optikovi. Optik Vás kontaktuje napřímo pro bližší upřesnění schůzky.

NÁVRAT ZPĚT
Váš požadavek nemůže být odeslán!

Zkuste zadání opakovat, prosím.