Firemní struktura

Výkonná rada společnosti Rodenstock a klíčové osobnosti.

scroll down
Můj seznam brýlí
Your type of spectacles
Do you need varifocals, distance glasses or are screen glasses the better solution? Brýle Rodenstock
Vaše brýlové ČOČKY

Společnost Rodenstock

Základem obchodní strategie společnosti je patentovaná technologie DNEye® Pro, díky níž Rodenstock jako první dokáže měřit individuální tvar a velikost každého oka a na základě tisíců dat vyrábí individuální brýlové čočky, takzvané Biometric Intelligent Glasses (B.I.G. VISION®).

Společnost byla založena v roce 1877 a sídlí v Mnichově v Německu, zaměstnává přibližně 5 000 lidí po celém světě a je zastoupena obchodními kancelářemi a distribučními partnery ve více než 85 zemích světa. 6 centrálních výrobních středisek zajišťují dodávky do celého světa.

Naše firemní struktura

V roce 2002 se společnost Rodenstock transformovala na společnost s ručením omezeným a přešla na podnikovou strukturu vhodnou pro kapitálový trh. V červnu 2003 se společnost Permira Beteiligungsberatung GmbH stala prvním nerodinným finančním investorem. V roce 2007 převzala evropská investiční společnost Bridgepoint akcie fondů Permira. V roce 2015 se k Rodenstocku připojila společnost Compass Partners jako další investor.
Fondy Apax Funds získaly jejich akcie v březnu 2021. Fondy Apax Funds se zavázaly podporovat vedení společnosti Rodenstock jak v růstu a v zavádění inovací, ale také v efektivním marketingu produktů Rodenstock.

Žádost o schůzku

Poslat nezávaznou žádost o schůzku optikovi.Telefon
??data.request.mail??

Můj seznam produktů

Optice pomůže připravit se na schůzku, když připojíte Váš seznam přání - vybraných brýlí.

Vaše žádost o schůzku byla úspěšně odeslána.

Brzy obdržíte e-mail s potvrzením, že Vaše data byla odeslána optikovi. Optik Vás kontaktuje napřímo pro bližší upřesnění schůzky.

NÁVRAT ZPĚT
Váš požadavek nemůže být odeslán!

Zkuste zadání opakovat, prosím.

Loading