Rodenstock

Dámské brýlové obruby

scroll down
Brýle Rodenstock
Váš seznam přání
Vaše optika

Dámské brýlové obruby Rodenstock

Dámské brýlové obruby Rodenstock

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Lepší zrak – s brýlemi Rodenstock

Ať už se jedná o sluneční či dioptrickou variantu, vaše brýle by měly být vždy stejně jedinečné jako vaše oči. A právě toto získáte s brýlemi Rodenstock. Protože brýlové čočky i obruby jsou speciálně přizpůsobené vám a vašim potřebám. Korekční obruby Rodenstock jsou dokonalou symbiózou technologie a estetiky. Spojuje se v nich nadčasový design se špičkovými technickými standarty, to vše pro nejvyšší pohodlí uživatelů. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, jako například titanu a nerezové oceli. Kompletovány jsou za využití nejnovějších technologií umožňujících vznik odolných mistrovských kusů. Celkem máme registrováno přes 130 patentů. Mezi naše inovace patří například brýlové obruby T-Lite o hmotnosti pouhých 4,7 gramu, což z nich činí jedny z nejlehčích brýlí na světě.

Žádost o termín návštěvy

Zašlete do vybrané optiky nezávaznou žádost o termín osobní návštěvy.Telefon
Fax

Váš seznam přání

Aby se optik mohl na schůzku s vámi patřičně připravit, přiložte prosím svůj seznam přání včetně vybraných brýlí a obrub.

Vaše žádost o termín schůzky byla úspěšně odeslána

Zanedlouho obdržíte e-mailové potvrzení toho, že údaje byly odeslány příslušné optice. Tato optika se vám ozve a dohodne si s vámi schůzku.

ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU
Váš požadavek bohužel nebylo možno odeslat!

Zkuste to prosím znovu.