Rodenstock Retro Classic

Spojení nadčasového vzhledu se špičkovou technologií.

scroll down
Brýle Rodenstock
Můj seznam brýlí
Vybraná optika

Brýle na věčné časy

Nadčasový vzhled a špičková technologie obrub řady Retro Classic jsou ukázkou toho, co Rodenstock dovede v oblasti designu brýlových obrub. Vzácný a ultralehký titan, ručně zpracovávaný acetát v kombinaci s kapkovitými konci stranic, zdůrazňují špičkovou kombinaci materiálů a typicky elegantní prvky designu Rodenstock z 20. let 20.

Originál

Emoční potenciál módy vychází z minulosti. První model z řady Retro Classic R4792 se stává vzorem pro úžasnou kolekci, která se bude dále rozvíjet.

Nová edice

Rodenstock doplňuje puristický design o propracované detaily a využívá charakteristický tvar koncovek stranic jako designový prvek.

Vrtané obruby

Naprostou klasikou obrub Rodenstock jsou také vrtané brýle. Oblíbené obruby ve tvaru motýlích křídel se vyrábí z extrémně lehkého titanu a nabízíme je ve čtyřech různých barvách.

Nová generace

Titanové a ručně nýtované modely vyzařují osobitost. Tento jedinečný materiál propůjčuje obrubám R7086 a R7085 dokonalou lehkost a charakter.

Žádost o schůzku

Poslat nezávaznou žádost o schůzku optikovi.Telefon
??data.request.mail??

Můj seznam produktů

Optice pomůže připravit se na schůzku, když připojíte Váš seznam přání - vybraných brýlí.

Vaše žádost o schůzku byla úspěšně odeslána.

Brzy obdržíte e-mail s potvrzením, že Vaše data byla odeslána optikovi. Optik Vás kontaktuje napřímo pro bližší upřesnění schůzky.

NÁVRAT ZPĚT
Váš požadavek nemůže být odeslán!

Zkuste zadání opakovat, prosím.