nav-Id: 1648216 - doc-Id: 1641805

Oblasti podnikání společnosti Rodenstock

Jsme jediný výrobce, který nabízí Systém lepšího vidění: Jde o kombinaci vysoce přesných brýlových skel, dokonale padnoucích brýlových obrub a odborných služeb.

Naše brýlová skla

Ten, kdo má v úmyslu zaručovat špičkový zrak, musí nabídnout více než jen špičková brýlová skla. Proto naše brýlová skla vycházejí rovnou ze tří klíčových kompetencí:

 • Optika: naše brýlové čočky dovolují zákazníkům dokonale využít potenciálu jejich zraku.
 • Fotochromismus: 40 let zkušeností ve vývoji samozabarvovacích brýlových skel a jejich jedinečné portfolio.
 • Povrchy: špičkové povrchové vrstvy pro dokonalou ochranu skel.
 
Naše brýlové obruby

Skvělý vzhled je pro nás stejně důležitý jako skvělý zrak. Design proto plní i jiné než čistě estetické požadavky. Činí rovněž brýle dokonale funkční. Naše vysoké nároky na jakékoli obruby tudíž nevycházejí pouze z jedné, ale rovnou ze tří různých klíčových kompetencí:

 • Design: naše korekční a sluneční brýle nabízejí klasické a nadčasové tvary posilující osobnost toho, kdo je nosí. Díky nim může vypadat skvěle v každé životní situaci.
 • Materiál: používáme špičkové materiály slibující trvanlivost, přizpůsobivost a nadčasovou eleganci. Špičkové normy a nespočet testů představují záruku jedinečné kvality značky Rodenstock.
 • Pohodlí: naše dlouholeté zkušenosti v oblasti výroby brýlí společně s nespočtem možných přizpůsobení našich brýlových obrub zaručují, že naše brýle dokonale vyhoví jakémukoli individuálnímu požadavku.
 
Porsche Design

Také v budoucnu se budeme držet našich zásad a vášní pro puristický a nekonvenční design. Nespoléháme na trendy, ale na sílu nadčasových myšlenek v dokonalé symbióze funkčnosti a tvaru. Když se ohlédneme za posledních 40 let, jsme plní hrdosti, plní nápadů do dalších let.

 
Naše nástroje

Budoucnost individuálního poradenství v oblasti brýlí začíná u značky Rodenstock. Naše supermoderní technologie měření pomáhají jak optikům, tak zákazníkům.

 • Skener DNEye®: ideální nástroj pro přesné měření oka a 100% využití zrakového potenciálu každého člověka.
 • ImpressionIST®: díky tomuto modernímu měřicímu terminálu můžeme zaručit, že jak každý design obrub vyhovující vašemu typu, tak i skla budou dokonale odpovídat vašim očím a obrubám.
 
Naše služby

Specializované služby pro optiky a koncové zákazníky vycházejí z celostního přístupu Systému lepšího vidění, jímž je společnost Rodenstock jedinečná:

 • Manufaktura Rodenstock je od roku 1877 synonymem odborné výroby speciálních skel, ať už pro konkrétní pracovní potřeby, nebo pro volný čas.
 • Zabrušování a leštění: kompletní brýle rovnou z výroby. Díky moderní obráběcí technologii je možné vybrousit i velmi speciální čočky.
 • Záruky a služby: komplexní záruky jakosti a spokojenosti, jakož i možnost pojištění zajišťují zákazníkům úplný a pohodlný balíček.
 • Rodenstock Academy: Špičková adresa pro dokonalé školení a konzultace ohledně produktů. Rodenstock je lídrem v oblasti školení pro optiky.