PŘEDSTAVUJEME NĚCO VELKÉHO
B.
I.
G.
Biometric
Intelligent
Glasses
scroll down
Brýle Rodenstock
Váš seznam přání
Vaše optika

PŘEDSTAVUJEME NĚCO VELKÉHO B.I.G.

Protože každé oko je jiné.

BIOMETRIC

Představujeme první vysoce přesné progresivní brýlové čočky vyrobené dle kompletního biometrického modelu očí. Ve firmě Rodenstock měříme biometrii celého oka v několika tisících bodech. Data následně digitálně přenášíme přímo do výroby brýlových čoček. Výsledek: nejpřesnější brýle na světě.

Biometrické brýlové čočky od firmy Rodenstock.

Navštivte nás na veletrhu Opta 2020.
Těšíme se na Vás!

INTELLIGENT

Nastal čas rozeznávat lidi jako individuální jednotlivce s očima různých tvarů a velikostí. Abychom zajistili každému co nejostřejší vidění, musíme vytvořit brýlové čočky na základě individuálního měření očí každého člověka. A to vyžaduje změnu ve způsobu, jak se brýlové čočky měří i vyvíjí. Jedině tak vytvoříme dokonalé brýle pro nejostřejší možné vidění.

GLASSES

Jsme odborníci na vizi dokonalého vidění. To nás motivuje k tomu, abychom lidem po celém světě poskytovali ty nejlepší progresivní brýle. Nespokojíme se pouze se standardem - vždy jdeme o krok dále.

Žádost o termín návštěvy

Zašlete do vybrané optiky nezávaznou žádost o termín osobní návštěvy.Telefon
Fax

Váš seznam přání

Aby se optik mohl na schůzku s vámi patřičně připravit, přiložte prosím svůj seznam přání včetně vybraných brýlí a obrub.

Vaše žádost o termín schůzky byla úspěšně odeslána

Zanedlouho obdržíte e-mailové potvrzení toho, že údaje byly odeslány příslušné optice. Tato optika se vám ozve a dohodne si s vámi schůzku.

ZPĚT NA HLAVNÍ STRÁNKU
Váš požadavek bohužel nebylo možno odeslat!

Zkuste to prosím znovu.