• Brýle
  • PROGRESIVNÍ BRÝLOVÉ ČOČKY / MULTIFOKÁLNÍ BRÝLE

Prémiové progresivní brýlové čočky Rodenstock

Individuálně přizpůsobené progresivní brýlové čočky –
váš osobní mistrovský kus od firmy Rodenstock

scroll down
Můj seznam brýlí
Your type of spectacles
Do you need varifocals, distance glasses or are screen glasses the better solution? Brýle Rodenstock
Vaše brýlové ČOČKY

Optimální vidění na blízko, dálku i na střední vzdálenost díky progresivním brýlovým čočkám Rodenstock

Jak už říká samotný název, progresivní brýlové čočky nabízejí progresivní dioptrickou hodnotu a ostré vidění na jakoukoli vzdálenost. Protože progresivní brýlové čočky dokážou zároveň korigovat vidění na blízko i na dálku. Vzhledem k tomu, že u progresivních brýlových čoček není patrné žádné rozhraní a plynulé změny v dioptrické hodnotě nejsou zvenčí rozpoznatelné, mají progresivní brýlové čočky rovněž estetické výhody.

Kdy jsou vhodné multifokální brýle?

Naše oči se během stárnutí mění. Ve chvíli, kdy dospějeme do středního věku, není již oční čočka tak pružná jako dříve. Oči se stále obtížněji přizpůsobují změnám vidění na různé vzdálenosti – potřebují pomoc. V takovém případě představují progresivní brýlové čočky (multifokální brýle) ideální řešení. Protože s progresivními brýlovými čočkami odpadá nepříjemné a nepohodlné střídání brýlí na různé vzdálenosti.

Špičkové vidění díky progresivním brýlovým čočkám Impression FreeSign® PRO od firmy Rodenstock.

Optimální zorné pole

Široké a individuálně přizpůsobené zorné pole – Vedete aktivní život a trávíte hodně času venku? Pracujete často na počítači nebo rádi čtete? Zorné pole vašich progresivních brýlových čoček Rodenstock je speciálně přizpůsobené vašemu konkrétnímu životnímu stylu a nárokům na vidění!

Periferní oblasti
V závislosti na kvalitě konkrétní brýlové čočky mohou periferní zóny vypadat velmi různě. Se vzrůstající kvalitou se periferní zóna se zkreslením obrazu zmenšuje.

Běžné progresivní čočky
Progresivní čočky Rodenstock
Běžné progresivní čočky
Progresivní čočky Rodenstock

Bez periferního zkreslení

Bez periferního rozmlžení – U progresivních brýlových čoček Rodenstock není vidění v periferních oblastech rozmlžené či deformované.

Biometricky přesné brýlové čočky

Protože každé oko je jiné

Biometrické brýlové oččky vytvořili novou generaci brýlových čoček: Díky inovativním technologiím lze určit střed ostrého vidění pro každé oko zvlášť. Výsledkem je, že jako nositelé brýlí máte prospěch z nejostřejšího vidění v každém směru pohledu při jakékoli příležitosti.

Více o biometrických čočkách
Zvýšená odolnost proti poškrábání nebo antireflexní povrchy

Vytvořte si multifunkční brýle

V kvalitě brýlových čoček jsou značné rozdíly. S brýlemi v kvalitě značky Rodenstock se můžete spolehnout na osvědčenou spolehlivost a naprostou spokojenost.

Povrchové úpravy na brýlových čočkách pomáhají zajistit, abyste se z brýlí těšili po dlouhou dobu. Neviditelná ochranná vrstva zlepšuje odolnost proti poškrábání, odpuzuje nečistoty nebo vodu a zajišťuje dokonalou průhlednost skrz brýlovou čočku bez nepříjemných odlesků. Udělejte si své brýle "multifunkční" a vyberte si u svého optika osvědčené brýlové řešení od společnosti Rodenstock."

Všechny doplňky
Žádost o schůzku

Poslat nezávaznou žádost o schůzku optikovi.Telefon
??data.request.mail??

Můj seznam produktů

Optice pomůže připravit se na schůzku, když připojíte Váš seznam přání - vybraných brýlí.

Vaše žádost o schůzku byla úspěšně odeslána.

Brzy obdržíte e-mail s potvrzením, že Vaše data byla odeslána optikovi. Optik Vás kontaktuje napřímo pro bližší upřesnění schůzky.

NÁVRAT ZPĚT
Váš požadavek nemůže být odeslán!

Zkuste zadání opakovat, prosím.

Loading