0
    Nacházíte se v: Brýlové čočky  
 
Poslat leták
 
 
 

Vyřešte prosím úkol.*

22

+

=

dvacet sedm

 

Další úkol,
klikněte prosím sem.

 
 

*Povinná pole

 
 
nav-Id: 1648186 - doc-Id: 1642201
Společnost
Oblíbené položky (0)
Oblíbené položky (0)
V současnosti máte uloženy tyto oblíbené produkty
 
 

Žádné oblíbené položky

 
Vyhledávání
Vyhledávání
 
 
 
 
 
 

Neformální brýle, které si děti zamilují

Z pohledu statistiky potřebuje brýle přibližně každé páté dítě. A dnešní dětské brýle nejenom kompenzují oční vady, ale také opravdu dobře vypadají. Dětem se tak kvůli brýlím už nikdo nebude posmívat.

Až se vydáte na nákup prvních brýlí, obrňte se trpělivostí, a to především u menších dětí, a umožněte dítěti podílet se na výběru. Protože, čím více se brýle dítěti líbí, tím raději je bude nosit. Především zpočátku je důležité zajistit, aby mělo dítě brýle stále nasazené. Tak si totiž na svou novou pomůcku rychle zvykne. Tip: především (ale nejenom) na začátku školního roku doporučujeme nechat dětem zkontrolovat zrak u očního lékaře nebo v optice.

Jelikož zvláště malé děti nemají doposud dobře vyvinutý kořen nosu, je třeba zajistit, aby nosník brýlí opravdu dobře seděl a byl měkce polstrovaný. To zajistí, že brýle se budou na nose lépe držet a zabrání se tak vzniku otlačenin. Zvláštní pozornost by měla být věnována stranicím. Nesmějí dítě tlačit, protože to by mohlo postupem času zapříčinit bolesti hlavy, ani by neměly být příliš volné. Nejlepší je, jsou-li stranice vyrobeny z pružného materiálu. Takto je lze přihnout mnohokrát směrem dovnitř či ven a pro dětské ruce bude snadnější si je nasadit a sundat. Tím se zvyšuje uživatelské pohodlí a brýle jsou lépe snášeny. Materiál obrub by měl být také schopen zvládnout divoké poskakování a pobíhání. Zvláště vhodné jsou brýlové obruby vyrobené z ohebných, lehkých materiálů. Skla v dětských brýlích by měla být výhradně plastová. Plastové čočky mají větší výdrž než skleněné, které se mohou nebezpečně roztříštit.

 


Kategorie

 
V kostce
  • Výjimečně štíhlá, lehká a krásná
  • Vysoká odolnost proti poškození
  • Cenami ověnčená inovace


Kategorie

 
V kostce
  • Velmi tenká a lehká
  • Nejlepší prostorové vidění
  • Nejvyšší spontánní kompatibilita


Kategorie

 
V kostce
  • Milionkrát prověřená
  • Výjimečná značková kvalita
  • Špičková cenová dostupnost