0
    Nacházíte se v: Brýlové čočky  
 
Poslat leták
 
 
 

Vyřešte prosím úkol.*

28

+

=

dvacet devět

 

Další úkol,
klikněte prosím sem.

 
 

*Povinná pole

 
 
nav-Id: 1648104 - doc-Id: 1642048
Společnost
Oblíbené položky (0)
Oblíbené položky (0)
V současnosti máte uloženy tyto oblíbené produkty
 
 

Žádné oblíbené položky

 
Vyhledávání
Vyhledávání
 
 
 
 
 
 

Individualita, stejně jako vy: Rodenstock Manufaktur pro zakázkovou výrobu brýlí

Plníme rovněž neběžná přání uživatelů brýlí se specifickými potřebami. Bez ohledu na to, jak zvláštní jsou vaše požadavky v oblasti zraku, vždy máme po ruce optimální řešení.

Ať už trpíte extrémní daleko- či krátkozrakostí, šedým zákalem nebo jinou oční chorobou – potřebujete-li pro své povolání či zálibu speciální brýle, rádi se jejich výroby ujmeme.

Pro závažné vady zraku a lékařské účely

Každé brýle jsou originál. A některé jsou výjimečné do té míry, že do nich lze použít pouze speciálně vyrobená skla. Máme dokonalé řešení například pro extrémní krátkozrakost s hodnotami až do -47,00 dioptrií nebo vážnou dalekozrakost s hodnotami až +35,00 dioptrií, pro oči po operaci šedého zákalu nebo pro děti trpící akomodativním strabismem (šilháním). Nabízíme zakázkově upravená skla vyhovující těmto speciálním potřebám, která jsou zároveň co nejtenčí, dobře vypadají a umožňují lepší vidění.

Pro speciální pracovní potřeby

V mnoha oborech je nutné věci vidět pěkně zblízka: chirurgové, piloti, řemeslníci, korektoři – ti všichni potřebují k dosažení ideálních výsledků dobrý zrak. Nabízíme speciální brýlová skla vyhovující těmto zákazníkům, u nichž je vizuální rozsah nastaven zcela individuálně, například s blízkým pásmem v horní části skla pro řemeslníky, kteří často pracují u stropu nebo piloty, kteří musí jasně odečítat přístroje v horní části kokpitu.

Pro vaše sběratelské skvosty

Věci nebyly dřív vždy lepší než dnes, mnoho jich ale mívalo zvláštní šarm. To platí i pro zrakové pomůcky, které se dříve nosily v jedné ruce. I v dnešní době se mnoho lidí rádo vrací zpět v čase do doby lorňonů, monoklů a divadelních kukátek a rádi by se na tyto sběratelské kousky nejen dívali, ale také je používali. Dokážeme vaše poklady osadit speciálními skly podle vaší dioptrické korekce. Můžete si tak vychutnávat estetiku starých dobrých časů a zároveň vizuální pohodlí dneška.

Pro vaše potápěčské brýle

Opalizující barevné ryby, houpání vln, vodní rostlinstvo – potápění je prostě fascinující. Abyste pod vodou lépe viděli, nabízí vám závod Rodenstock Manufaktur speciální skla pro potápěčské brýle, která jsou prostě integrována do vaší potápěčské masky. Ať už vás trápí krátko- či dalekozrakost a máte-li -10 nebo +10 dioptrií – díky těmto řešením si pro vás oceán uchová své kouzlo.