0
    Nacházíte se v: Brýlové čočky  
 
Poslat leták
 
 
 

Vyřešte prosím úkol.*

21

+

=

dvacet jedna

 

Další úkol,
klikněte prosím sem.

 
 

*Povinná pole

 
 
nav-Id: 1648156 - doc-Id: 1642080
Společnost
Oblíbené položky (0)
Oblíbené položky (0)
V současnosti máte uloženy tyto oblíbené produkty
 
 

Žádné oblíbené položky

 
Vyhledávání
Vyhledávání
 
 
 
 
 
 

Průhledná i nerozbitná – naše špičková plastová brýlová skla

V současnosti se plastová skla používají takřka pro všechny druhy brýlí. Díky svým výjimečným vlastnostem se hodí rovněž pro dětské a sportovní brýle.

Sklo jako opravdový zázrak! Z materiálu, který musí být dokonale čirý, s průhlednou, jasnou a homogenní strukturou. A vyžaduje materiál, který nabízí nejvyšší přesnost při výrobě a zpracování. Měl by poskytovat UV ochranu i bez dodatečného zabarvení a neměl by být náročný na údržbu.

Velmi tenká a lehká – to jsou naše plastová skla

Plastová skla jsou lehká, a zaručují tak vysoké uživatelské pohodlí. Speciální povrchy, jako například Rodenstock Solitaire® Protect Plus 2, zabraňují vzniku odrazů a chrání skla před poškrábáním.

Robustní a trvanlivá: naše minerální skla

Poměrně velká skupina lidí nosících brýle stále nedá dopustit na ověřené kvality klasického minerálního skla. Přesto, že se minerální sklo jeví jako velmi křehký materiál, dokáže být nečekaně stabilní a odolné. Nízké nároky na údržbu a vysoká odolnost proti poškrábání, to jsou výhody klasického skla oproti plastu. Mnozí uživatelé jejich o něco vyšší hmotnost rádi akceptují.