0
    Nacházíte se v: Brýlové čočky  
 
Poslat leták
 
 
 

Vyřešte prosím úkol.*

30

+

=

třicet

 

Další úkol,
klikněte prosím sem.

 
 

*Povinná pole

 
 
nav-Id: 1648120 - doc-Id: 1642138
Společnost
Oblíbené položky (0)
Oblíbené položky (0)
V současnosti máte uloženy tyto oblíbené produkty
 
 

Žádné oblíbené položky

 
Vyhledávání
Vyhledávání
 
 
 
 
 
 

I AM FREE. S nejlepšími progresivními čočkami Rodenstock všech dob!

Impression FreeSign® 3


Progresivní čočky

 
 

Skla Impression FreeSign® 3 v kostce:

  • Špičkové vidění hned od začátku – není nutná žádná aklimatizace
  • Maximální stabilita obrazu, minimální zkreslení
  • Pohodlné vidění dokonce i při chůzi ze schodů
  • 100% ně přirozené vidění bez pocitu houpavého efektu
  • Ve čtyřech různých variantách
 
 
 
 
Odneste leták přímo
do optiky!

Progresivní čočky Impression FreeSign® 3

Individuální stejně jako váš životní styl.

Zažijte zcela nový pocit svobodného a jedinečného vidění s našimi progresivními brýlovými čočkami Impression FreeSign® 3, která se dokonale přizpůsobí vašemu životnímu stylu. Žijete aktivně a hodně sportujete? Nebo je pro váš životní styl typické cestování a práce na notebooku? Nabízíme vám zakázkové progresivní čočky. Zažijte zcela nový pocit – budete se cítit uvolnění, schopní a plní energie.

Čtyři varianty pro zcela individuální zrakové pohodlí

Nezáleží na tom, zda si vyberete individuální design, nebo jeden z připravených typů – v každém případě získáte čočky, které budou přesně vyhovovat vašemu zraku i životnímu stylu. S brýlovými čočkami Impression FreeSign® 3 na vás čeká pocit svobody.

Active

Je pro váš životní styl typická dynamická aktivita jako vysokohorská turistika nebo cyklistika? Pak nechte skla FreeSign® 3 Active, ať vás přesvědčí svou vysokou stabilitou obrazu ve střední a vzdálené pohledové vzdálenosti.

Allround

Jste všeobecný talent, který má na svůj zrak velké nároky – při vaření, řízení nebo třeba čtení? Pak jsou pro vás ideální čočky FreeSign® 3 Allround, které vám nabídnou maximální vizuální pohodlí ve všech zónách, od nejbližší po nejvzdálenější.

Expert

Pro všechny, kdo touží po ideálním hladkém vidění na všechny vzdálenosti a ocení především zaměření na střední vzdálenost. Hodí se k vám, je-li pro váš životní styl typické cestování a častá práce na notebooku.

Individual

Prémiovou variantu zvolte tehdy, upřednostňujete-li čistý individualizovaný design, který se dokonale přizpůsobí vašemu životnímu stylu. Díky jedinečné kombinaci čoček Impression FreeSign® 3 a inovativních technologií měření, jako například DNEye®, je každá čočka přesně přizpůsobena potřebám vašeho oka. Tímto způsobem lze změřit všechny aberace vašeho oka a vy si můžete užívat 100% ostrého a přirozeného vidění. Víc o technologii EyeLT®

Další technologie brýlových čoček